Piłkarskie Oscary Gwarka 2020. Kto został piłkarzem roku?

Gwarek Tarnowskie Góry tradycyjnie zorganizował swój plebiscyt, w którym przyznano nagrody w kilku kategoriach. Kto został piłkarzem roku, kto odkryciem, a kto strzelił najpiękniejszą bramkę? Poznajcie laureatów.

130730316 3640237322731048 8058527300131038377 o

Plebiscyt Gwarka Tarnowskie Góry to już coroczna tradycja w III-ligowym klubie. Tym razem jednak impreza była skromna. Z powodu pandemii koronawirusa ogłoszenie wyników zorganizowano wyłącznie w gronie osób związanych z pierwszym zespołem.

"Piłkarskie Oscary Gwarka" składały się z czterech kategorii. Pierwsza z nich to odkrycie roku i tutaj o pamiątkową statuetkę walczyli Łukasz Stosiek, Kevin Kołodziej oraz Oktawian Obuchowski. Wygrał pierwszy z nich, który do Tarnowskich Góry przeniósł się na początku ubiegłego roku z MSPN Górnika Zabrze.

Poznaliśmy także autora najładniejszej bramki w 2020 roku. Nominację otrzymali Sebastian Pączko, Daniel Barbus oraz Sebastian Dworaczek. Fanom najbardziej przypadło trafienie Dworaczka z meczu przeciwko Pniówkowi Pawłowice Śląskie. Wszystkie gole możecie zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=EyXIpivCZpM

W trzeciej kategorii wyłoniono największego walczaka. Tarnogórscy kibice stwierdzili, że najwięcej serca na boisku zostawia Jakub Dyląg, który pokonał Adama Dzido i Patryka Timochinę. Potem przyszedł czas na najważniejszą nagrodę dla najlepszego piłkarza w 2020 roku.

Sympatycy Gwarka mieli do wyboru trzech zawodników. To Rafał Kuliński, Sebastian Pączko oraz Sebastian Siwek. Prestiżowe wyróżnienie ostatecznie trafiło do Kulińskiego. W poprzednich edycjach "Piłkarskiego Oscara Gwarka" otrzymywali Adam Dzido, Andrzej Wiśniewski, Marcin Rosiński, Sławomir Pach oraz Kamil Bętkowski.

fot. Facebook/Gwarek Tarnowskie Góry

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon