Piotr Trojan coraz popularniejszy. Tarnogórzanin w najnowszym teledysku Dawida Podsiadło

Aktor z naszego miasta znów pojawia się w nagłówkach gazet. Tym razem dzięki współpracy z Dawidem Podsiadło przy jego nowym singlu.

"To co masz Ty!"
Piotr trojan podsiadło teledysk

Piotr Trojan w "To co masz Ty!"

7 października o północy ukazał się najnowszy utwór jednego z najpopularniejszych polskich artystów - Dawida Podsiadło. W teledysku do piosenki "To co masz Ty!" zobaczymy dziewczynę odwiedzająca basen oraz ratownika, jej cichego adoratora. W tę rolę wcielił się pochodzący z naszego miasta Piotr Trojan.

Utwór stał się częścią nowej płyty Dawida Podsiadło zatytułowanej "Lata dwudzieste". Krążek będzie mieć swoją premierę 21 października. Znajdzie się na nim 13 piosenek artysty.

- No i klip do "To co masz Ty!" już jest i można go obejrzeć. Fantastyczni twórcy i aktorzy - wiem co mówię, bo widziałem. Polecam - stwierdza sam muzyk.

Trojan & Podsiadło

Panowie współpracowali już wcześniej przy produkcji "Johnny". Film opowiada historię księdza Jana Kaczkowskiego. Dawid Podsiadło był koproducentem filmu, a także wykonał jeden utwór na potrzeby ścieżki dźwiękowej. Z kolei Piotr Trojan zagrał jednego z głównych bohaterów. Przypomnijmy, że za swoją rolę odebrał nagrodę podczas prestiżowego 47. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

To nie pierwsze takie wyróżnienie tarnogórskiego aktora. Zaledwie dwa lata wcześniej otrzymał nagrodę Złotego Lwa za dramat "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

Piotr Trojan ze Złotym Lwem rok 2020

Może Cię zainteresować:

Piotr Trojan nagrodzony. Tarnogórzanin ze statuetką Złotego Lwa

Autor: Urszula Gołkowska

14/12/2020

Johnny Piotra Trojan Maria Pakulnis kadr z filmu

Może Cię zainteresować:

Aktor Piotr Trojan z drugą nagrodą na festiwalu w Gdyni. "Każda rola uczy czegoś innego"

Autor: Martyna Urban

18/09/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon