Podsumowanie tygodnia 10.-16.05. Co działo się w Tarnowskich Górach?

Zapraszamy na coniedzielny przegląd wiadomości z ostatnich dni.

Tarnowskie gory info tg 2

Ogródki restauracyjne w Tarnowskich Górach. Wielkie otwarcie!

Restauracje oraz kawiarnie mogą podejmować gości w ogródkach letnich od 15 maja. Zobacz, które lokale przygotowały się do otwarcia.

Narodowy Program Szczepień. Przed nami duże zmiany!

10 maja minister Michał Dworczyk poinformował o nowych modyfikacjach dotyczących szczepień przeciwko COVID-19. Sprawdź, co się zmieni.

Tarnowskie Góry ul. Szymały i Królika. Kolejna przebudowa w centrum miasta

Urząd Miasta oficjalnie zaprezentował projekt nowego układu ulic Szymały oraz Królika. Prace ruszyły już w tym tygodniu!

Kino plenerowe powraca. TCK zaprasza na seanse

W naszym mieście już za niedługo odbędą się plenerowe projekcje. Przed nami dwa wieczory z kinematografią w przestrzeni publicznej.

Salon Śląski w Pałacu Kawalera. Park w Świerklańcu odżywa artystycznie

Dobrze znany każdemu tarnogórzaninowi Park w Świerklańcu znów stanie się przestrzenią pełną sztuki, historii i spotkań. Stowarzyszenie Wrazidlok zainaugurowało swój projekt.

Impreza w czasie pandemii. Za atak na policjanta czeka go do 3 lat za kratami

Pewien mieszkaniec naszego miasta postanowił zorganizować imprezę. Odbywała się ona w jego domu i być może nikt by się nawet o niej nie dowiedział, gdyby nie zbyt głośne zachowanie uczestników zabawy...

Kuriozalny gol w Tarnowskich Górach. Co zrobił bramkarz Gwarka?!

Mecz Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice dostarczył wielu emocji w 30. kolejce III ligi. Były zwroty akcji, kuriozalny gol, czerwona kartka i bramka na wagę jednego punktu w ostatnich minutach spotkania.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon