Podsumowanie tygodnia: co nowego w Tarnowskich Górach?

Projekt bez tytułu 5

Za nami drugi tydzień listopada. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie wydarzenia, akcje i projekty miały miejsce podczas ostatnich dni.

Szczęśliwy finał poszukiwań nastolatki. Policjanci odnaleźli zaginioną dziewczynę

Tarnogórskim mundurowym udało się znaleźć 16-letnią dziewczynę, która samowolnie oddaliła się od ośrodka opiekuńczo-wychowawczego w Kamieńcu. Relację z poszukiwań można znaleźć w naszym artykule

ZTM zmienia rozkłady jazdy. Nowe harmonogramy wchodzą już w życie

Zarząd Transportu Metropolitalnego planuje liczne zmiany w funkcjonowaniu transportu publicznego. Zwiększy się także liczba kontrolerów biletów. Więcej informacji przedstawiamy TUTAJ

Nowy, mobilny punkt pobrań w Radzionkowie

Dla mieszkańców Radzionkowa i okolic utworzono nowe miejsce, gdzie wykonywane będą wymazy. Pracownicy punktu pobierają próbki przez cały tydzień. Gdzie jeszcze można zrobić test?

Przezimuj lub adoptuj na odległość - schronisko w Miedarach zaprasza do opieki nad bezdomnymi czworonogami

Wolontariusze pracujący w schronisku w Miedarach zapraszają miłośników czworonogów do udziału w dwóch akcjach. Przezimuj jednego z podopiecznych w swoim domu lub zostań jego e-opiekunem. Jak dołączyć do projektów?

Chryzantemy za nakrętki. Zakrętkowy kosz-serce pojawił się w Tarnowskich Górach

Przed budynkiem Starostwa Powiatowego stanął kosz, do którego można wrzucać plastikowe nakrętki. Będą one przekazywane na cele charytatywne. Gdzie dokładnie znajdziemy instalację?

Pakiety dla seniorów już dostępne!

Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie rozpoczyna rozdawanie paczek ze środkami ochronnymi dla seniorów. Jak dostać pakiet?

Zamknięte instytucje kulturalne. Co z wydarzeniami w TCK?

Od tygodnia galerie, kina i teatry muszą stawić czoło nowym wyzwaniom. Jak radzi sobie z nimi Tarnogórskie Centrum Kultury? Kreatywnie!

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej: