Podsumowanie tygodnia. Najważniejsze wiadomości z Tarnowskich Gór

Przedstawiamy najciekawsze wydarzenia ostatnich dni. Czego nie można przegapić?

Wiadomosci tarnowskie gory

Silny wstrząs w pobliżu Bytomia. Znamy przyczynę

Pamiętacie tąpniecie, które odczuliśmy w czwartek? Zapraszamy do sprawdzenia, co je wywołało. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Zaginęła tarnogórzanka. Dziewczyna nie wróciła do domu

Wiktoria Winkler wyszła z domu i do tej pory nie powróciła. Służby mundurowe rozpoczęły poszukiwanie nastolatki. Szczegóły w artykule.

Nowy sprzęt pomoże w walce z covidem

Do Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach trafił specjalistyczny sprzęt. Placówka otrzymała także dostawę środków ochrony osobistej. Jaki wsparcie dostała placówka?

Powstaje lista tarnogórskich lokali gastronomicznych

Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w nowym projekcie. Sprawdź, gdzie złożyć zamówienie i wesprzeć lokalną gastronomię.

Prawie 50 nowych biletomatów. Pojawią się także w naszym powiecie

Związek Transportu Metropolitalnego ogłosił przetarg na montaż automatów biletowych w około 16 gminach. Czy automat stanie przy tarnogórskim dworcu?

Powstał nowy film z Miedarami w roli głównej. Jakie tajemnice skrywa ta miejscowość?

Śląska Telewizja Miejska nakręciła serię materiałów, w których opowiada o tajemniczych i mało znanych obiektach naszego województwa. Wśród odwiedzanych miejscowości znalazły się także Miedary.

Sąsiad utrudnia życie? Gmina Świerklaniec ma na to sposób

Urzędnicy ze Świerklańca zaprezentowali niecodzienny sposób radzenia sobie z sąsiedzkim problemami. Proponują napisanie specjalnego listu.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon