Podwórko Nivea w Kaletach i Tworogu. Jak oddać głos na powiat tarnogórski?

W powiecie tarnogórskim mogą powstać nowoczesne place zabaw. Wystarczy tylko wziąć udział w głosowaniu zorganizowanym przez firmę Nivea.

Huśtawki i miniplanetarium

Nivea po raz kolejny rozpoczęła akcję budowania infrastruktury dziecięcej. Po weryfikacjach do ostatniego etapu konkursu dostały się dwie pobliskie miejscowości: Tworóg oraz Kalety. W pierwszej z nich podwórko miałoby powstać przy ulicy Górnej.

- Pomysł Pana Sebastiana Kasztelaniec znalazł poparcie władz Gminy Tworóg i Spółdzielni Mieszkaniowej CHEMIK. Podwórko ma powstać na terenie, którym dysponuje Spółdzielnia - informuje Urząd Gminy.

Natomiast w Kaletach nowe atrakcje mogą pojawić się przy Szkole Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza (ul. 1 Maja 6).

- Zachęcamy naszych mieszkańców do głosowania! Już niebawem taki piękny i nowoczesny plac zabaw może powstać na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach! Swój głos można oddać codziennie, aż do 15 lipca - zachęcają władze gminy.

Jak zagłosować?

By wziąć udział w konkursie trzeba zarejestrować się na stronie organizatora. Następnie wyszukać lokalizację, na którą chcemy oddać głos. Każdy zainteresowany może zrobić to raz dziennie aż do 15 lipca do godziny 15:00.

15 miejscowości wybranych przez internautów otrzyma nowoczesny plac zabaw. Zwycięzców poznamy 16 lipca.

W osobnej kategorii jury wybrało już pięciu swoich finalistów. Podwórka pojawią się w: Nowej Rudzie, Ostrowie Mazowieckim, Ostrowie Wielkopolskim, Bytomiu oraz Rudzie Śląskiej. W całej Polsce powstało ich już 160.

- Nivea to marka, która w tym roku obchodzi 20-lecie swojego zaangażowania społecznego. Dzięki niemu pielęgnujemy nie tylko skórę, ale także bliskość i rodzinne wartości. Wiemy, że razem jest najlepiej i dlatego mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli spotkać się na Podwórkach Nivea w całej Polsce! - opowiadają organizatorzy konkursu.

fot. Podwórko Nivea

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Pochód Trzech Króli w Miasteczku Śląskim

Orszak Trzech Króli w Miasteczku Śląskim

Tarnowskie Góry, kiermasz na Osadzie Jana

Bożonarodzeniowy Kiermasz na Osadzie Jana

Świerklaniec, jarmark świąteczny 2021

Świerklaniec. Spotkanie z Mikołajem i jarmark świąteczny

Barbórka w Radzionkowie

Barbórka święto w Radzionkowie. Jaki jest plan obchodów?

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Kino plenerowe w Tarnowskich Górach

Kino plenerowe w Parku Miejskim. Co na ekranie?