Policja szuka sprawcy rozboju. Widzieliście go?

Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest podejrzany o dokonanie rozboju. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z tarnogórską policją pod nr telefonu 32 39 35 255, bezpłatnym numerem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką Policji. Wszystkim informującym będzie zagwarantowana anonimowość.
RozboojjZa zgodą Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach, Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach opublikowała wizerunek mężczyzny, który w dniu 27 grudnia 2019 roku na ulicy Rynek 9, w Miasteczku Śląskim wszedł do jednego ze sklepów i uzbrojony w przedmiot przypominający broń, zażądał od pracownicy sklepu wydania pieniędzy z kasy fiskalnej. Sprzedawczyni otworzyła kasę i wydała sprawcy kilkaset złotych. Mężczyzna zabrał pieniądze i uciekł.
Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach ul. Bytomska 6 osobiście lub pod nr telefonu 32 39 35 255, bezpłatnym numerem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką Policji. Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość.

materiały: Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach
zakapturzony mężczyzna

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon