Policjanci z Kalet wystąpią w serialu "Policjanci z sąsiedztwa". Pomogą w poszukiwaniach mężczyzny

Policjanci z Kalet - sierż. Kamil Piotrowiak oraz sierż. Amadeusz Labisz wezmą udział w programie "Policjanci z sąsiedztwa". Funkcjonariusze wezmą udział w poszukiwaniach niepełnosprawnego mężczyzny, który uciekł z domu. Emisję tego odcinka będzie można zobaczyć w telewizji WP.

W czwartek, 3 listopada o godzinie 21:15 zostanie wyemitowany najnowszy odcinek programu "Policjanci z sąsiedztwa". W telewizji WP wystąpią dwaj policjanci z Kalet - Kamil Piotrowiak oraz Amadeusz Labisz.

Swoje umiejętności zademonstrują podczas poszukiwań niepełnosprawnego mężczyzny, który uciekł z domu. Policjanci biorą pod uwagę fakt, że jego życie może być zagrożone, więc do pomocy wykorzystają nie tylko pomoc innych policjantów, ale również psa tropiącego.

Perypetie policjantów z całej Polski

W Białymstoku, policjanci Karol i Patryk, udzielą pomocy rannemu mężczyźnie. Gdyby nie ich interwencja i empatia, sytuacja mogłaby mieć inne zakończenie. Sprawdzą również stan lokalnych pustostanów, przy okazji, obcując z uliczną sztuką.

Natomiast funkcjonariusze Kamil i Łukasz z Jeleniej Góry, zmierzą się z kolizjami drogowymi. Jedna z nich, będzie wyglądać na dość trudną do wytłumaczenia. Kierowca nie będzie widział, dlaczego stracił panowanie nad pojazdem. I mimo, że lekarz zaproponuje przejazd do szpitala, kierowcę trudno będzie to tego namówić.

Realia pracy służb w terenie

Program "Policjanci z sąsiedztwa" to seria dokumentalna, która ukazuje pracę i życie policjantów, funkcjonujących z dala od zgiełku największych miast. Funkcjonariusze przedstawieni w programie znają większość mieszkańców w swoim rewirze.

- Często jadąc na wezwanie do przestępstwa już wiedzą, kto może być winny, a przy tym są wsparciem dla lokalnej społeczności - czytamy w opisie programu.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon