Policyjne poszukiwania zakończone sukcesem. Zaginiony 14-latek znaleziony

W sobotni wieczór, 29 czerwca, służby zostały zawiadomione o zniknięciu młodego podopiecznego ośrodka w Kamieńcu. Rozpoczęto poszukiwania, w które zaangażowani byli policjanci oraz strażacy. Na szczęście chłopaka udało się zlokalizować.

14-latek z Kamieńca odnaleziony

W ostatni weekend pracownicy Ośrodka Leczniczo-Rehabilitacyjnego poinformowali służby o zniknięciu jednego z uczestników. 14-latek oddalił się od grupy podczas powrotu z zajęć sportowych. Zgłoszenie przyjęto w sobotę, 29 czerwca, przed godziną 19:00. W poszukiwana włączyli się funkcjonariusze z Tarnowskich Gór oraz Katowic. Do akcji włączyli się także strażacy zawodowi i ochotnicy. Poszukującym zależało na czasie. Do poszukiwań używali quadów, dronów, psów czy motocykli.

Kilkugodzinna akcja zakończyła się dobrym finałem. 14-latek odnalazł się w Będzinie. Został zlokalizowany przed godziną 2:00. Chłopak dotarł do miejsca zamieszkania swojego ojca. Podopieczny ośrodka trafił z powrotem do Kamieńca.

- Wszystkim, którzy udostępnili informację o zaginionym oraz za każdy sygnał w jego sprawie serdecznie dziękujemy. Swoje ukłony kierujemy także po raz kolejny w kierunku naszych kolegów z oddziałów prewencji oraz strażaków, którzy z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem wspierali nas w tych poszukiwaniach - podsumowują policjanci.

    Subskrybuj tarnowskiegory.info

    google news icon