Poszukiwany listem gończym wpadł w Tarnowskich Górach. Wszystko przez tablicę rejestracyjną

Mężczyzna poszukiwany przez sąd we Wrocławiu został zatrzymany w Tarnowskich Górach. Teraz odbędzie wymierzoną wcześniej karę. Ponadto odpowie za posiadanie narkotyków i kierowanie pojazdem bez uprawnień.

Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach
Tarnowskie góry zatrzymanie

Poszukiwany listem gończym zatrzymany w Tarnowskich Górach

Pewien pracownik wypożyczalni samochodów dostrzegł przez przypadek firmowy pojazd na ulicy Zagórskiej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że miał zmienioną tablicę rejestracyjną. Zaniepokojony pracownik poinformował o tym fakcie policjantów. Mundurowi kierowani przez zgłaszającego namierzyli dostawczego peugeota.

Jak się okazało, tablica rejestracyjna rzeczywiście została zmieniona. To był jednak dopiero początek. Funkcjonariusze sprawdzili dane kierowcy. 34-latek nie miał uprawnień do prowadzenia samochodu. Co gorsza, wrocławski sąd ścigał go listem gończym. W pojeździe policjanci znaleźli także amfetaminę i inne tablice rejestracyjne.

Mieszkaniec województwa dolnośląskiego został zatrzymany. Trafił do zakładu, gdzie odbędzie karę wymierzoną przez sąd. Odpowie także za kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz posiadanie narkotyków. Mundurowi natomiast sprawdzą, skąd pochodzą pozostałe tablice i czy nie były wykorzystywane do działalności przestępczej.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon