Potrącenie na pasach w Tarnowskich Górach. Piesza zderzyła się z koparką

24 stycznia służby otrzymały informację o kolizji, która brzmiała na naprawdę niebezpieczną. 50-latka została potrącona przez koparkę. Na miejsce wysłano policjantów i ratowników medycznych.

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Funkcjonariusze nie bez przyczyny przypominają niejednokrotnie o konieczności zachowania szczególnej uwagi przez wszystkich uczestników ruchu drogowego. Wciąż zdarzają się sytuacja, takie jak wczorajsza, które mogą skończyć się naprawdę źle. 24 stycznia około godziny 8:00 miało miejsce potrącenie pieszej przechodzącej przez pasy. Kolizja wydarzyła się na ulicy Powstańców Śląskich w Tarnowskich Górach. 50-letnia kobieta zderzyła się z koparką kierowaną przez 46-latek z naszego miasta.

Do zdarzenia zadysponowano policjantów oraz ratowników medycznych. Na szczęście piesza nie odniosła żadnych obrażeń. Konsekwencje potrącenia poniósł za to kierowca koparki. Mężczyzna został ukarany sporym mandatem w kwocie 2 500 zł.

- Zarówno kierowcy, jak i piesi powinni pamiętać o zasadzie zdrowego rozsądku w rejonie przejść. Zbliżając się do tych miejsc, powinniśmy bacznie je obserwować. Wtedy będziemy mogli w odpowiedni sposób zareagować i nie dopuścić do podobnych zdarzeń - podsumowują mundurowi.

    Subskrybuj tarnowskiegory.info

    google news icon