Potrącenie pieszego w Tarnowskich Górach. 18-letni poszkodowany trafił do szpitala

Wtorkowe popołudnie nie zakończyło się bez wypadku. Na ulicy Pokoju pieszy zderzył się z samochodem osobowym. Mężczyzna został ranny.

Wypadek na ulicy Pokoju

Kierowcy wciąż zmagają się z trudnymi, zimowymi warunkami na drodze. Skutkują one kolejnymi niebezpiecznymi sytuacjami. Jedna z nich miała miejsce w tym tygodniu w Tarnowskich Górach. We wtorek, 5 grudnia, na ulicy Pokoju doszło do wypadku z udziałem pieszego. W godzinach popołudniowych na oznakowanym przejściu dla pieszych samochód osobowy potrącił 18-letniego przechodnia. Za kierownicą siedział kursant szkoły jazdy. Poszkodowany pieszy został przebadany przez ratowników medycznych. Następnie przetransportowano go do szpitala. Policjanci zajmą się teraz dokładnym zbadaniem okoliczności zdarzenia. Przypominają także o konieczności zachowania szczególnej ostrożności, szczególnie przy aktualnej pogodzie.

- Biorąc pod uwagę trudne warunki na drodze, apelujemy do wszystkich o rozwagę. Nawet w ciągu dnia narażeni jesteśmy na powstawanie podobnych zdarzeń. Dlatego pamiętajmy, aby nasze zachowania na drodze nie miały swojego negatywnego skutku dla nas i innych - dodają mundurowi.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon