Potrącenie pieszych w Starych Tarnowicach. Dwie młode dziewczyny trafiły do szpitala

Wczoraj, 11 czerwca, doszło do groźnej sytuacji na drodze. Na ulicy Wyszyńskiego dwie mieszkanki Tarnowskich Gór zderzyły się z samochodem. Dziewczyny zostały przetransportowane na dalsze badania.

Wypadek w Starych Tarnowicach

Policjanci dokładniej zbadają szczegóły sytuacji, jaka wydarzyła się na ulicy Wyszyńskiego. Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 11 czerwca. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie po godzinie 17:00. Udało im się ustalić, że na oznakowanym przejściu dla pieszych nissan potrącił dwie osoby. Zamieszkałe w naszym mieście nastoletnie obywatelki Ukrainy zostały zabrane do szpitala. Miały tam przejść dokładniejsze badania. Policjanci sprawdzili trzeźwość 44-letniego kierowcy. Badanie nie wykazało alkoholu. Mundurowi przypominają o konieczności zachowania uwagi przez zmotoryzowanych, ale także pozostałych uczestników ruchu.

- Apelujemy do wszystkich o rozwagę! Aby nie dochodziło do podobnych zdarzeń na drodze, zarówno piesi, jak i kierujący pojazdami, powinni bacznie obserwować swoje otoczenie, a decydując się na jakikolwiek manewr, powinni kierować się rozsądkiem - podsumowują funkcjonariusze.

    Subskrybuj tarnowskiegory.info

    google news icon