Potrącenie w Radzionkowie. Poszkodowana nastolenia piesza

Policjanci z powiatu tarnogórskiego po raz kolejny interweniowali przy wypadku na przejściu. Tym razem do szpitala trafiła 13-latka. Mundurowi zbadają szczegóły zdarzenia.

Radzionkow potracenie

Wypadek w Radzionkowie

Niedawno informowaliśmy o podobnej sytuacji, do jakiej doszło w Tarnowskich Górach. Na ulicy Wyszyńskiego 14-latka zderzyła się z samochodem. Kilka dni później, 16 maja, policjanci zostali zawiadomieni o zdarzeniu w Radzionkowie. Miało ono miejsce na ulicy Śródmiejskiej po godzinie 17:00. Jak podają funkcjonariusze, znajdująca się na przejściu dla pieszych 13-latka została uderzona przez samochód. Pojazdem kierowała 35-letnia mieszkanka Radzionkowa. Prowadząca była trzeźwa. Młodą poszkodowaną przetransportowano na badania do szpitala.

- Po raz kolejny przypominamy i apelujemy o rozwagę na drodze. Nie pozwólmy, aby chwila naszej nieuwagi doprowadziła do wystąpienia zagrożenia na drodze. Dotyczy to wszystkich uczestników ruchu drogowego, bez względu jakim pojazdem się poruszają czy też idą pieszo - przestrzegają policjanci.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon