Potrącony rowerzysta na ulicy Pyskowickiej. Policjanci poszukują świadków wypadku

W zeszłym tygodniu doszło do niebezpiecznej sytuacji na drodze. W jej wyniku ranny został 58-latek. Funkcjonariusze ustalają szczegóły zdarzenia.

Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach
Tarnowskie gory wypadek

Kolejny potrącony rowerzysta

Poprzedni tydzień nie należał do najłatwiejszych. Wzmożony ruch drogowy, związany z Uroczystością Wszystkich Świętych, nie przyczynia się do bezpiecznych podróży. W tym czasie w naszym powiecie odnotowano 2 wypadki i 23 kolizje. Jedna z groźnych sytuacji miała miejsce 31 października. Przed godziną 19:00 na ulicy Pyskowickiej w Tarnowskich Górach doszło do wypadku. W pobliżu Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego nieznany pojazd potrącił rowerzystę. 58-latek został ranny. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Tarnogórscy funkcjonariusze ustalają, jak doszło do wypadku. O pomoc zwracają się do uczestników ruchu drogowego mających jakieś informacje w tym temacie.

- Wszystkie osoby, które mogły być świadkami zdarzenia lub przejeżdżały tamtędy, a posiadają w swoich samochodach wideorejestratory, proszone są o kontakt z policjantami pod numerami telefonu 47 853 42 55 lub 47 853 43 82 - apelują mundurowi.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon