"Powiedziała M" - książka kolejnej tarnogórzanki trafiła do księgarni

Tarnowskie Góry zyskały kolejną pisarkę. Powieść Doroty Rodzim jest dostępna w sprzedaży i zyskuje coraz szersze grono czytelników.

"Powiedziała M" Dorota Rodzim

"Powiedziała M" w księgarniach

Nasze miasto pełne jest niezwykłych ludzi, którzy nie tyko rozwijają swoje pasje, ale także nie boją się prezentować talentów przed większą publicznością. Do grupy tej dołączyła kolejna tarnogórzanka. W tym roku Dorota Rodzim wydała swoją debiutancką książkę pod tytułem "Powiedziała M".

- W życiu głównej bohaterki, Ady Jaroszyńskiej od zawsze liczy się tylko jeden mężczyzna: Michał. Kiedy on w końcu odwzajemnia jej uczucie, wydaje się, że to początek bajki. Zaczyna się wspólne organizowanie życia. Młodzi rzucają się w wir pracy, pragną się dorobić i spełniać marzenia. Niestety, mąż równie mocno jak żonę kocha wiele innych kobiet. Skołowana Ada wybacza raz i drugi, za wszelką cenę pragnie trwać „póki śmierć ich nie rozłączy”. Jednak po kolejnej zdradzie męża coś w niej pęka. Wtedy decyduje się na radykalne zmiany, a na horyzoncie pojawia się przystojny lekarz. Czy młoda kobieta będzie umiała odróżnić prawdziwą miłość od chwilowej fascynacji? - czytamy w opisie.

Pani Dorota jest tarnogórzanką z wyboru i właśnie w naszym mieście znalazła inspirację do spisania opowieści. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res. Znajdziemy ją w większości najpopularniejszych księgarni.

Książka tarnogórzanki podbija księgarnie. Gdzie kupimy Pstrągi?

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon