Powraca kino plenerowe w Tarnowskich Górach! Kiedy i gdzie odbędą się seanse?

Przed nami kolejna edycja plenerowych spotkań z kinematografią. Szykują się trzy filmowe wieczory i niespodzianka specjalna.

Tarnogórskie Kino Plenerowe
Tarnowskie Góry kino plenerowe

Kino plenerowe w Tarnowskich Górach 2022

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy czekali na seanse na świeżym powietrzu. Już w sierpniu odbędą się wydarzenia w ramach tegorocznego kina plenerowego. Będą mieć miejsce tradycyjnie w Parku Miejskim przy muszli koncertowej. Te daty warto zapamiętać:

  • 19 sierpnia (piątek) - godz. 20:30
  • 23 sierpnia (wtorek) - godz. 20:15
Aktualizacja: "Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz ALERT RCB, zmuszeni byliśmy przełożyć zaplanowane na 23 sierpnia Kino Plenerowe - dodatkowe wydarzenie odbędzie się 13 września".
  • 30 sierpnia (wtorek) - godz. 20:00

Podczas każdego spotkania zobaczymy dwa filmy: najpierw coś dla najmłodszych, a o godzinie 22:00 seans dla starszych widzów. Na gości czekać będzie dodatkowa atrakcja - strefa gastronomiczna. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

- Pamiętajcie - to Wy decydujecie o tym, co będziemy oglądać! W formie głosowania internetowego publiczność wybierze jedną z trzech propozycji! - przypominają organizatorzy.

Głosowania będą się odbywać na facebookowym profilu Tarnogórskie Kino Plenerowe.

Koncert Muzyki Filmowej

Zanim wybierzemy się z kocami na seans, czeka na nas jeszcze jedno wydarzenie. Tegoroczną edycję Kina Plenerowego rozpocznie Koncert Muzyki Filmowej. Odbędzie się on w Pałacu w Rybnej 2 sierpnia o godzinie 18:00. Przed gośćmi zaprezentuje się kwartet smyczkowy Unique String Quartet.

- Artystki na co dzień prowadzą ożywione życie zawodowe, współpracując z takimi instytucjami jak: Opera Śląska w Bytomiu, Filharmonia Gorzowska, Filharmonia Bałtycka, Neue Philharmonie Munchen. Poza muzyką klasyczną posiadają spore doświadczenie na polu muzyki rozrywkowej, dzięki czemu współdzieliły scenę m. in. z: Edytą Górniak, Andrzejem Piasecznym, Urszulą, Mieczysławem Szcześniakiem, Anną Wyszkoni, Darią Zawiałow, czy Kubą Badachem - wyliczają organizatorzy.

2 sierpnia będziemy mogli posłuchać utworów pochodzących z tak popularnych produkcji jak: "Ojciec Chrzestny", "Gladiator", "Król Lew", "Shrek", "Gra o Tron", czy "Bridgertonowie". Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rezerwacja pod numerem: 32 284 18 37.

To jeszcze nie koniec dobrych wieści! Jak zdradzają organizatorzy przedsięwzięcia, trwają ustalenia dotyczące Kina Samochodowego.

Tarnowskie Góry kino plenerowe

Może Cię zainteresować:

Powraca TCK-owe Kino Objazdowe. Gdzie w tym roku odbędą się seanse?

Autor: Urszula Gołkowska

11/07/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon