Powraca Tarnogórskie Kino Plenerowe. Trzy filmowe wieczory i sześć seansów jeszcze w sierpniu

W tym miesiącu w naszym mieście odbędą się spotkania w ramach znanego i lubianego przez mieszkańców projektu. Które wieczory można sobie rezerwować?

Urszula Gołkowska
Kino plenerowe tarnowskie góry 2023

Kino plenerowe w TG

Wtorki w naszym mieście zapowiadają się filmowo. Powraca kolejna edycja spotkań z kinematografią. Wszystkie z nich odbędą się pod otwartym niebem, a dokładniej przy muszli koncertowej w Parku Miejskim. Wydarzenia organizują Tarnogórskie Kino Plenerowe i Robert Mrozek. Zadanie dofinansowane ze środków Urzędu Miasta Tarnowskie Góry.

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Wieczór rozpoczyna się filmem familijnym, a po nim przychodzi czas na produkcję dla starszej publiczności. Eventom towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna. Tytuły na kolejne spotkania wybierają sami zainteresowani. Głosowanie odbywa się na facebookowym profilu Tarnogórskie Kino Plenerowe. Propozycje na najbliższy wtorek to: "Szczęście Mikołajka", "Detektyw Bruno" i "Był sobie pies", natomiast dla dorosłych: "Wieloryb", "Wystrzałowe wesele", "John Wick 4".

Plan wydarzeń

  • 8 sierpnia, wtorek

20:30 - kino familijne

22:15 - kino dla starszych widzów

  • 15 sierpnia, wtorek

20:15 - kino familijne

21:45 - kino dla starszych widzów

  • 22 sierpnia, wtorek

20:00 - kino familijne

21.30 - kino dla starszych widzów

Na zakończenie kilka przydatnych informacji. Godzina rozpoczęcia drugiej projekcji jest podana orientacyjnie i zależy od czasu trwania pierwszego filmu. W przypadku złej pogody może nastąpić zmiana programu. Na seanse warto zabrać ze sobą własne leżaki lub kocyk oraz środek przeciw komarom.

Świerklaniec kino plenerowe 2023

Może Cię zainteresować:

Kino plenerowe w Parku w Świerklańcu. Jakie filmy zobaczymy tego lata?

Autor: Urszula Gołkowska

13/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon