Powstaje lista tarnogórskich lokali gastronomicznych. Sprawdź, gdzie złożyć zamówienie i wesprzeć lokalną gastronomię

Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w nowym projekcie. Inicjatywa ma pomóc naszym restauratorom.

Restauracje wspieraj gastonomie

,,Wspieramy tarnogórskie gastro”

Nasze miasto może się pochwalić szeroką ofertą lokali gastronomicznych. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie: od restauracji serwujących tradycyjne, polskie potrawy, przez bardziej egzotyczne dania, aż po liczne kawiarnie i lodziarnie. Niestety obecny czas zmusza ich właścicieli do zmierzenia się z nowymi, nieznanymi wcześniej wyzwaniami. Z pomocą przychodzą im nie tylko władze samorządowe, ale także sami klienci. Od marca obserwujemy różne, mniej lub bardziej spontaniczne akcje, które mają na celu wspieranie lokalnej gastronomi.

Niedawno z podobną inicjatywą wyszła Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach. Instytucja zachęca firmy, przedsiębiorców, ale także wszystkich chętnych mieszkańców do udzielenia pomocy w jeden z najprostszych sposobów - poprzez składanie zamówień. Dla ułatwienia, na swojej stronie internetowej publikuje listę tarnogórskich restauracji, które chciałyby wziąć udział w projekcie. Na razie figurują na niej tylko trzy lokale, ale wkrótce może się to zmienić.

- Zachęcamy wszystkie restauracje z Tarnowskich Gór oraz okolic, do kontaktu, mailowo (iph@tarnowskiegory.com.pl), celem udostępnienia na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych odnośnika do profilu - zapraszają pomysłodawcy.

Projektowi patronuje Urząd Miasta w Tarnowskich Górach. Zapraszamy miejscowe restauracje do podzielenia się informacjami o swojej ofercie, a miłośników dobrej kuchni - do składania zamówień. Natomiast do czasu, kiedy lista będzie kompletna, zachęcamy do sprawdzenia, gdzie w naszym mieście można skosztować pysznej pizzy.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon