Powstaje lista tarnogórskich lokali gastronomicznych. Sprawdź, gdzie złożyć zamówienie i wesprzeć lokalną gastronomię

Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w nowym projekcie. Inicjatywa ma pomóc naszym restauratorom.

Restauracje wspieraj gastonomie

,,Wspieramy tarnogórskie gastro”

Nasze miasto może się pochwalić szeroką ofertą lokali gastronomicznych. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie: od restauracji serwujących tradycyjne, polskie potrawy, przez bardziej egzotyczne dania, aż po liczne kawiarnie i lodziarnie. Niestety obecny czas zmusza ich właścicieli do zmierzenia się z nowymi, nieznanymi wcześniej wyzwaniami. Z pomocą przychodzą im nie tylko władze samorządowe, ale także sami klienci. Od marca obserwujemy różne, mniej lub bardziej spontaniczne akcje, które mają na celu wspieranie lokalnej gastronomi.

Niedawno z podobną inicjatywą wyszła Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach. Instytucja zachęca firmy, przedsiębiorców, ale także wszystkich chętnych mieszkańców do udzielenia pomocy w jeden z najprostszych sposobów - poprzez składanie zamówień. Dla ułatwienia, na swojej stronie internetowej publikuje listę tarnogórskich restauracji, które chciałyby wziąć udział w projekcie. Na razie figurują na niej tylko trzy lokale, ale wkrótce może się to zmienić.

- Zachęcamy wszystkie restauracje z Tarnowskich Gór oraz okolic, do kontaktu, mailowo (iph@tarnowskiegory.com.pl), celem udostępnienia na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych odnośnika do profilu - zapraszają pomysłodawcy.

Projektowi patronuje Urząd Miasta w Tarnowskich Górach. Zapraszamy miejscowe restauracje do podzielenia się informacjami o swojej ofercie, a miłośników dobrej kuchni - do składania zamówień. Natomiast do czasu, kiedy lista będzie kompletna, zachęcamy do sprawdzenia, gdzie w naszym mieście można skosztować pysznej pizzy.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Pizza tg

Wspieramy gastronomię. Gdzie zamówić pyszną...

Przyjaciel rodziny 2020

Przyjaciel Rodziny 2020. Reprezentantka Kalet...

Serce na nakretki

Nowe zakrętkowe serca. Czy kolejne kosze...

Przygotowania do swiat tarnowskie gory

Przygotowania do Świąt rozpoczęte. Co w tym...

Pakiety dla seniorow 1

Pakiety dla seniorów już dostępne!

Powietrzna akademia

Powietrzna Akademia, czyli jak uczyć dzieci...

Koronawirus pomoc seniorzy

Bezpłatne pakiety dla tarnogórzan. Kto może...