Praca szuka człowieka. ZTM zatrudni osoby do liczenia pasażerów

Związek Transportu Metropolitalnego oferuje dodatkowe zajęcie. Sprawdź, na jakich warunkach.

Związek Transportu Metropolitalnego - praca dodatkowa

ZTM zaprasza

Lokalny przewoźnik zaangażuje 96 osób. Ich zadaniem będzie liczenie pasażerów.

- Pomiary napełnień pojazdów publicznego transportu zbiorowego na liniach autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych organizowanych przez ZTM polegać będą na zliczaniu pasażerów wsiadających i wysiadających na poszczególnych przystankach oraz osób pozostających w pojeździe po odjeździe z przystanku i odnotowywaniu tych danych wraz z godziną odjazdu z przystanku - czytamy w specyfikacji zamówienia.

Działania będą realizowane na terenie samorządów należących do Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz niektórych gmin spoza tego obszaru: Czerwionka-Leszczyny, Krupski Młyn, Łazy, Miasteczko Śląskie, Miedźna, Myszków, Ornontowice, Orzesze, Oświęcim Gmina, Oświęcim Miasto, Pszczyna, Rybnik, Toszek, Tworóg, Wielowieś i Żory.

Oferta dotyczy przepracowania 100 godzin z możliwością zwiększenia do 130. Liczenie będzie odbywać się we wtorki, środy, czwartki oraz w weekendy.

Sam decydujesz, ile zarabiasz

Zainteresowani mogą składać formularz ofertowy w siedzibie Zarządu Transportu Metropolitalnego (ul. Barbary 21A w Katowicach) do 24 września do godziny 10:00.

Ubiegający się o pracę sam określa stawkę godzinową. Złożone wnioski będą wybierane od najmniejszej do największej podanej kwoty. Potrzebne dokumenty oraz szczegóły oferty można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej ZTM.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon