Przynieś nakrętki i odbierz darmową wejściówkę na basen. Trwa wakacyjna akcja Urzędu Miasta Radzionków

Księża Góra zaprasza dzieci z rodzicami na wodne szaleństwo. W letnich miesiącach można zdobyć bezpłatny bilet dla młodszych gości. Jak to zrobić?

UM Radzionków
Radzionków basen nakrętki

Bilet za nakrętkę w Radzionkowie

Podobnie jak w poprzednim roku Urząd Miasta zaprasza do dołączenia do wakacyjnej akcji. W jej ramach za zebrane zakrętki można otrzymać bezpłatną wejściówkę na basen. Dzieci mogą wykorzystać ją przy wstępie do Kąpieliska Miejskiego "Księża Góra". Okazja trwa przez cały lipiec i sierpień. By z niej skorzystać wystarczy tylko przynieść minimum dziesięć zakrętek. Nakrętki zbierane są w Urzędzie Miasta, w Wydziale Ekologii (ul. Kużaja 17, I piętro). Przypominamy, że dzieci do lat siedmiu regulaminowo wchodzą na teren basenu bezpłatnie.

Kąpielisko na Księżej Górze rozpoczęło nowy sezon. Sprawdź godziny otwarcia i cennik

Uzbierane zakrętki zostaną przeznaczone na cel charytatywny. Wspomogą zbiórkę na rzecz Agatki Szafranek. Trzylatka pochodzi z Radzionkowa. Zmaga się z wrodzonym nerczakiem mezoblastycznym. Dziewczynka ma za sobą już siódmą wznowę. Celem zbiórki jest roczne nierefundowane leczenie onkologiczne. Akcję można wesprzeć poprzez portal siepomaga.pl. Agatka jest podopieczną Fundacji Iskierka.

Zachorowała mając zaledwie miesiąc. W grudniu 2019 r., tuż przed samymi Świętami Bożego Narodzenia, rodzice dowiedzieli się, że ich malutka córeczka ma guza nerki. Konieczna była szybka operacja usunięcia nerki z guzem. Od tego czasu dziewczynka niestety przeszła 7 wznów i 6 operacji, i wielokrotne leczenie chemioterapią - podaje strona fundacji.
Radzionków wakacje 2023

Może Cię zainteresować:

Wakacje 2023 w Radzionkowie. Dzieci z pewnością nie będą się nudzić

Autor: Urszula Gołkowska

27/06/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon