"Przyroda w obiektywie". Fotograficzny konkurs dla dzieci i młodzieży

Śląski Ogród Botaniczny zaprasza młodych fotografów do udziału w artystycznych zmaganiach. Prace powinny być inspirowane pięknem natury Górnego Śląska.

Konkurs "Przyroda w obiektywie"

"Przyroda w obiektywie"

Konkurs skierowany jest do dzieci i nastolatków poniżej osiemnastego roku życia. Uczestnik ma za zadnie wykonać jedną fotografię i wysłać ją w formie cyfrowej (format JPG bez kompresji) wraz z kartą zgłoszeniową bezpośrednio na adres e-mailowy konkursu: konkurs@sibg.org.pl. Nazwa pliku powinna zawierać imię i nazwisko autora.
Zdjęcia dostarczać można do 5 września 2021 roku.

- W konkursie mogą brać wyłącznie fotografie autorskie, nienagradzane w innych konkursach. Uczestnik przystępując do konkursu oświadcza, że przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanych fotografii - informują organizatorzy.

Tematem prac powinna być przyroda Górnego Śląska. Poszukujących inspiracji fotografów zapraszamy do naszego powiatu, gdzie znaleźć można wiele urokliwych parków i lasów.

Tarnowskie Góry. 7 ciekawych miejsc na sesję fotograficzną

Zwycięzców konkursu poznamy we wrześniu. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz uroczyste rozdanie nagród odbędzie się podczas obchodów Dnia Siedlisk Naturalnych (19 wrzesień) na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie. Środki finansowe na nagrody przekazał Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Więcej przydatnych informacji oraz potrzebne dokumenty znaleźć można TUTAJ.

Konkurs
Śląski Ogród Botaniczny

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon