Przystrój balkon i zgłoś się do konkursu. Kalety czekają na najładniejsze aranżacje

Urząd Miasta ogłasza konkurs na najlepszą świąteczną dekorację. Na zwycięzców czekają nagrody.

Kalety konkurs na dekoracje

Najpiękniejsze świąteczne iluminacje w Kaletach 2022

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Coraz więcej osób myśli o tegorocznych dekoracjach, jakimi przystroi dom. Jeśli macie kreatywne pomysły, a ozdabianie jest Waszą pasją, warto zgłosić się do corocznego zimowego konkursu. Organizuje go Urząd Miasta.

- Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców naszego miasta do dbałości o piękno i estetykę swojego najbliższego otoczenia oraz inspirowanie do tworzenia niepowtarzalnej atmosfery świąt Bożego Narodzenia - podają koordynatorzy akcji.

W tym roku zaplanowano trzy kategorie:

  • najładniej udekorowany/oświetlony balkon
  • najładniej udekorowane/oświetlone obejście przydomowe
  • najładniej udekorowana/oświetlona witryna sklepowa lub teren przedsiębiorstwa

Podczas oceny aranżacji jury będzie zwracać uwagę na ogólne wrażenie estetyczne, pomysłowość i oryginalność, nawiązanie do tradycji świąt Bożego Narodzenia. Zgłoszenia wraz z fotografiami (wydruk lub na nośniku elektronicznym), należy składać w sekretariacie Urzędu Miasta w Kaletach do dnia 20 stycznia w zaklejonej kopercie z dopiskiem "KONKURS Najpiękniejsze świąteczne iluminacje". Wzór karty zgłoszeniowej jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta Kalety.

Organizatorzy planują nagrodzić po jednym laureacie w ramach każdej z kategorii. Zobaczcie, jakie pomysły na dekoracje zwyciężyły podczas ostatniej edycji.

Dekoracja państwa Michaliny i Przemysława Szóstek

Może Cię zainteresować:

"Najpiękniejsze świąteczne iluminacje" w Kaletach. Znamy zwycięzców konkursu!

Autor: Urszula Gołkowska

26/01/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon