Radzionków zaprasza na wakacje w ogrodzie. Jak zapisać się na bezpłatne wycieczki?

Śląski Ogród Botaniczny organizuje serię spacerów ze specjalistami od roślin i zwierząt. Wydarzenia powinny spodobać się zarówno małym, jak i starszym gościom. Jakie opowieści usłyszymy w tym roku?

Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie
Ogród botaniczny Radzionków wakacje 2022

Spacery z Przyrodnikiem 2022

- Wakacyjne wyjazdy świetna rzecz, ale dla tych, którzy zostają na miejscu, przygotowaliśmy równie świetną ofertę. Zapraszamy na tematyczne wycieczki po ogrodzie botanicznym! - zachęcają opiekunowie tego miejsca.

W każdy wtorek oraz czwartek wakacji na gości czekają tematyczne spacery. Każdy z nich to okazja do bliższego poznania fauny i flory. Uczestników oprowadzać będą prawdziwi znawcy, którzy z radością odpowiedzą na pytania. W spacerach mogą wziąć udział dorośli, ale także maluchy.

- Interesują Was pszczoły, ptaki lub pająki? Ciekawi Was co żyje w stawie? A może wolicie sztukę układania kwiatów, fascynuje Was zielarstwo lub chcielibyście spojrzeć na ogród okiem architekta krajobrazu? Zapraszamy do ogrodu botanicznego - dodają organizatorzy spacerów.

Jakie tematy będą omawiane w tym roku?

Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie wakacje 2022
Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie

Jak się zapisać?

Spacery rozpoczynają się przy bramie głównej (przedłużenie ul. Zejera) o godzinie 10:00 i trwają do około 12:15. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale liczba miejsc pozostaje ograniczona. Zapisać można się dzwoniąc pod numery telefonu: 536 330 776, 534 994 577 (poniedziałek-piątek, godz. 7:00-15:00) lub wysyłając maila na adres ogrodradzionkow@sibg.org.pl.

Wakacje 2022 radzionków

Może Cię zainteresować:

Na wakacje do Radzionkowa. Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Co w tym roku czeka na dzieci?

Autor: Urszula Gołkowska

23/06/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon