Reklama

Ekologiczne rozwiązania w projektach deweloperskich

Previous Next

Popularność ekologicznego stylu życia wciąż rośnie. Staramy się być bardziej „eko”, dlatego zamieniamy samochody na rowery, wybieramy żywność ze sprawdzonych upraw ekologicznych, segregujemy śmieci. Czy można zrobić coś jeszcze? Oczywiście, że tak! Ekologia staje się coraz ważniejsza dla deweloperów. Doskonałym przykładem takiego podejścia do inwestycji jest firma z Tarnowskich Gór – Środowisko Nieruchomości Sp. z o.o.

Indywidualne podejście do Klienta

Na rozległym rynku inwestycji deweloperskich, Środowisko Nieruchomości Sp. z o.o. łączy ze sobą trzy istotne dla Klienta aspekty, idąc po kolei: ARCHITEKTURA to wybór projektu domu, opartego na tradycji, z wykorzystaniem aktualnych trendów, z którym doskonale dopasowali się do kierunku współczesnego budownictwa. NATURA to rozwiązania mające szacunek do czegoś, z czego będą korzystać kolejne pokolenia, czyli środowiska. STRUKTURA to cykl inwestycyjny, zawierający w pełni skoordynowane ze sobą działania, w oparciu o szczegółowe harmonogramy. Wymienione aspekty czynią inwestycje transparentnymi na każdym etapie. Jednocześnie, mając na uwadze fakt, iż Klienci zazwyczaj inwestują znaczne środki swojego życia, Środowisko Nieruchomości Sp. z o.o. zapewnia możliwość dostosowania rozwiązań do części preferencji. Firma aspiruje do tego, by być partnerem we wspólnym tworzeniu przyszłości.

Ekologiczne budownictwo, energooszczędne domy

Inwestycje realizowane przez Środowisko Nieruchomości Sp. z o.o. są tworzone w oparciu o najnowszą wiedzę inżynierską, zachowując najwyższe standardy poszanowania środowiska. Firma obecnie skupia się na ekologicznym budownictwie - komfortowych energooszczędnych domach. Aby wprowadzić cel w życie, Spółka współpracuje z wykwalifikowanym zespołem, który tworzą: architekci, budowlańcy, elektrycy, instalatorzy, prawnicy, geolodzy, a także geodeci. Dobrym przykładem ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań, są obecnie rozpoczynane realizacje – Natura I i Natura II, które tak opisuje Prezes Zarządu – Adam Mertas:

„Nasze kameralne inwestycje zlokalizowane są na terenach zielonych, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody czy ogrodu botanicznego. Energooszczędne domy zostały wyposażone w atrakcyjne, ponadczasowe elewacje oraz wysokiej klasy stolarkę okienną i drzwiową, dzięki którym zostało zapewnione bogate doświetlenie pomieszczeń w strefie dziennej (parter) i nocnej (piętro). Jeżeli dodam, iż w standardzie mamy wysokiej klasy pompy ciepła, rekuperację, fotowoltaikę oraz stacje ładowania pojazdów, to już chyba więcej nie trzeba rekomendować”.

Jeżeli chcecie poznać więcej ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań, oferowanych przez Środowisko Nieruchomości Sp. z o.o., z pewnością powinniście zajrzeć TUTAJ.

Wyjątkowa firma deweloperska z Tarnowskich Gór

Środowisko Nieruchomości Sp. z o.o. to innowacyjna firma z Tarnowskich Gór, którą musicie poznać. Każdy projekt jest tak przemyślany, skoordynowany, aby poszanować otaczające go środowisko. Co to oznacza w praktyce? Oto zapytaliśmy Prezesa Zarządu – Adama Mertasa:

„(…)Wybieramy możliwie najlepsze rozwiązania, mając jednocześnie na uwadze: preferencje Klienta, koszty, terminy, przepisy, warunki zabudowy i obowiązuje trendy. W konsekwencji staramy się uchwycić istotę zjawiska synergii. A wszystko zaczyna się od wybrania optymalnej lokalizacji.(…)”

Wspomnianym wyżej realizacjom - Natura I i Natura II, możecie dokładniej przyjrzeć się TUTAJ.

W tym miejscu należy dodać, iż firma zajmuje się także pośrednictwem nieruchomości gruntowych (licencja PFRN), więc zapraszamy do kontaktu, także w przypadku chęci sprzedaży/kupna odpowiedniej działki.

Pozostaje nam bacznie obserwować ich kolejne projekty!

Środowisko Nieruchomości

www: http://srodowiskonieruchomosci.pl/
Tel: + 48 733 410 077
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja (tuż przy tarnogórskim Rynku):
ul. Górnicza 12
42-600 Tarnowskie Góry

Search