Reklama

Tarnogórscy Lordowie Barber Shop & Academy

Tarnogorscy Lordowie

Tarnogórscy Lordowie w naszym mieście funkcjonują od sierpnia. Założycielką Barber Shop-u jest Klaudia Dyla, która ma ogromne doświadczenie w tym zawodzie.

Jej wieloletnie doświadczenie zaowocowało. Klaudia założyła pierwszy Barber Shop Lubliniec & Academy, który cieszy się sporym zainteresowaniem. W ubiegłym roku swoich sił spróbowała w Tarnowskich Górach. Tak właśnie powstali Tarnogórscy Lordowie, z usług których korzystają nie tylko lokalni brodacze.

Tarnogórscy Lordowie dla WOŚP

Tarnogórscy Lordowie przyłączą się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ostatnią niedzielę stycznia (31.01.2021 r.). Team Barber Shop zadba o włosy i brody tarnogórzan. Ze względu na bezpieczeństwo Klientów, w dobie pandemii nie ma możliwości „wejścia z ulicy”. Swoją wizytę możecie zarezerwować online lub telefonicznie: 737 737 123. Cały, zebrany dochód trafi do serduszkowych puszek. Lordowie po raz pierwszy zagrają z WOŚP-em, ale na swoim koncie mają już podobne akcje. Jedną z nich jest zbiórka pieniędzy na Azyl dla zwierząt „Cichy Kąt”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem pośród Klientów. Jeżeli pragniecie zadbać o Wasze włosy i brody podczas finału WOŚP, team Barber Shop będzie czekał specjalnie na Was!

Tarnogórscy Lordowie Barber Shop & Academy Rynek 11 42-600 Tarnowskie Góry Tel. +48 737 737 123

Więcej na:
FACEBOOK
INSTAGRAM
REZERWACJE

Search