Reprezentant Kalet wicemistrzem Polski. Gratulacje dla pana Leszka Sławika

Sukces zawodnika Miejskiego Domu Kultury w Kaletach. Zdobył srebro podczas ogólnopolskich zawodów.

Polski Związek Skata
Kalety skat

20 listopada odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Skata Sportowego. W imprezie wzięli udział miedzy innymi przedstawiciele Miejskiego Domu Kultury w Kaletach. Reprezentowali Sekcję Skata Sportowego. Jednemu z nich udało się sięgnąć po srebro. Pan Leszek Sławik zdobył tytuł wicemistrzowski w kategorii seniorów. Zdobył łącznie 4459 punktów. W zawodach uczestniczyli także Ryszard Gorzelak i Jerzy Zowada z MDK Kalety.

Panu Leszkowi Sławikowi gratulujemy. Życzymy dalszego rozwijania pasji oraz kolejnych zwycięstw.

UTW Tarnowskie Góry na olimpiadzie

Może Cię zainteresować:

Sportowe sukcesy naszych seniorów. Uniwersytet Trzeciego Wieku z trzema medalami

Autor: Urszula Gołkowska