Rezydencja VIRIDI – zamieszkaj w sercu Gliwic

Dynamiczny rozwój Gliwic przyciąga nie tylko inwestorów, pracodawców, ale również was - przyszłych mieszkańców. Od tygodni rozglądacie się za nowym lokum, czas nagli. Dojazdy do pracy są wykańczające, a obecne mieszkanie jest za ciasne dla waszej rodziny, która wkrótce się powiększy. Zatem poznajcie Rezydencje VIRIDI, zlokalizowaną w sercu Gliwic, czyli w ścisłym centrum.

Wszędzie blisko

Rezydencja VIRIDI to niezwykła nieruchomość, która została oddana do użytku w marcu 2020 roku i funkcjonuje po dziś dzień. Co oferuje? Przestrzeń biurową, a przede wszystkim mieszkania, będące idealnym rozwiązaniem dla młodych par, a także rodzin z dziećmi. Dlaczego? Rezydencja VIRIDI mieści się przy ulicy Jasnogórskiej 3, a więc w ścisłym centrum Gliwic. Oczywiście to nie koniec dobrych wiadomości. W sąsiedztwie Rezydencji VIRIDI znajdują się:

 • Rynek,
 • Urząd Pocztowy,
 • Sąd Rejonowy,
 • Przedszkola,
 • Szkoły,
 • Apteki,
 • Sklepy handlowo-usługowe.

i wiele więcej. Dogodna lokalizacja sprawia, że mieszkaniec ma wszystko pod ręką. Co zrobić, gdy nie pracuje się w Gliwicach? Okazuje się, że z Rezydencji VIRIDI traficie w kilka minut do ważnych węzłów komunikacyjnych jak:

 • DTŚ (5 min),
 • A1-A4 (ok. 15 min).

Jeżeli jesteście zwolennikami komunikacji miejskiej, to nie problem. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się również przystanki autobusowe. Lokalizacja jest ważna, ale jak wyglądają mieszkania? Sprawdźcie.

Gdzie historia spotyka się z nowoczesnością

Rezydencję VIRIDI składa się z dwóch części - historycznej, gliwickiej willi, która została odnowiona, a następnie połączona przeszklonym lobby z budynkiem mieszkalnym. Finalny wygląd robi piorunujące wrażenie. Nic więc dziwnego, że inwestycja była nominowana przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami do Inwestycji Roku 2019.

Dla firm i rodzin

Można? Można! Firmy, które zdecydują się prowadzić swoja działalność w Rezydencji VIRIDI z pewnością docenią:

 • Lokalizacje,
 • Piękny widok,
 • Funkcjonalność pomieszczeń,

czyli wszystko to, co składa się na idealne miejsce pracy. Warto zaznaczyć, że przestrzeń biurowa w żaden sposób nie narusza ciszy i spokoju lokatorów.

Budynek mieszkalny Rezydencji VIRIDI tworzy 68 mieszkań, rozmieszczonych na 5 kondygnacjach. Ile z nich jeszcze jest na sprzedaż? Tylko 15 lokali o łącznej powierzchni 67-95 m2. Taki metraż stwarza doskonałe warunki do aranżacji. Każde z mieszkań posiada własny balkon lub taras, a także ogród. No, właśnie, zieleń!

Mimo, że inwestycja znajduje się w ścisłym centrum Gliwic, to nie brakuje tu miejsc do kontemplacji z naturą. Dobrym przykładem jest Park Mickiewicza czy Skwer Bottrop z Placem Zabaw Dla Dzieci. Zainteresowani? Zatem więcej informacji na temat dostępnych mieszkań i ich cen znajdzie TUTAJ.

Nie czekaj i zamieszkaj w Rezydencji VIRIDI!

Rezydencja VIRIDI – biuro sprzedaży
ul. Lutycka 6
44-100 Gliwice
Tel. +48 511 161 900
e-mail: biuro@rezydencjaviridi.pl || WWW
Pon. – Pt. : 8:00 – 16:00

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Gdzie znaleźć materiały meblowe w Tarnowskich Górach? To proste, w najlepszej hurtowni akcesoriów meblowych na Śląsku!

Gdzie znaleźć materiały meblowe w Tarnowskich Górach?

Osiedle Kościuszki

Nowe osiedle w Chorzowie powstanie za niespełna rok

Olgierd Zaraś Prezes Zarządu TBS Twój dom sp z o o

Czy spółka TBS rozwiąże problemy mieszkaniowe rybniczan?

Osiedle Kościuszki JWC 1 zdjęcie główne

Osiedle Kościuszki - wysoki standard przy Parku Śląskim

Słoneczna 5

Katowice: "Na Koszutce" - powstaje Nowoczesne Osiedle

Zdjęcie Główne

Botaniczna Park – osiedle inne niż wszystkie

Tarnowskie góry ulice

Dwie ulice w Tarnowskich Górach dostaną ciekawe nazwy