Rock and roll królował w Kaletach. Za nami X plenerowy Maraton Swing Show

W ostatni weekend Leśny Zakątek został na jeden dzień stolicą rock and rolla. Zawodnicy tanecznego wyzwania przez godzinę pokazywali swoje umiejętności na parkiecie do dźwięków muzyki granej na żywo. Co to był za wieczór!

Maraton Rock and Rolla w Kaletach

Tradycją stało się już, że podczas najważniejszego święta miasta odbywa się także konkurs dla miłośników dobrych brzmień. Działająca przy MDK Kalety grupa Rock Time zorganizowała jubileuszową, dziesiątą odsłonę Ogólnopolskiego Maratonu Rock'n'Rolla "Swing Show Kalety". Odbył się on 26 maja. Wyzwanie podjęło 15 par z różnych stron Polski. Ich zadaniem było przetańczenie całej godziny. O muzyczną oprawę zadbał zespół The Fireballs.

Najlepszymi tancerzami okazała się para z Tarnowskich Gór. Na pierwszym miejscu podium stanęli Patrycja Patrzykowska i Michał Woźnica. Srebro oraz brąz zdobyli natomiast przedstawiciele Rock Time z Kalet: Katarzyna Bodora i Adrian Kalus, a także Karina Bronder i Krystian Chmielorz. Zwycięzcom gratulujemy. Życzymy też dużej satysfakcji z rozwijania tanecznych umiejętności.

Plenerowy maraton stanowił część tegorocznych Dni Kalet. Relację z pozostałych wydarzeń i koncertów znaleźć można poniżej.

Dni Kalet 2023

Może Cię zainteresować:

Dni Kalet 2023. Jak bawiliście się w tym roku? [GALERIA]

Autor: Urszula Gołkowska

29/05/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon