header newses

Rozrywka

100 czworonogów w Zielonej. To był niezapomniany spacer!

Psiakiii
Każdy wie, że można się zakochać w tych zwierzakach! W niedzielę w Zielonej odbył się V Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy, w którym wzięło udział około 100 czworonogów wraz ze swoimi opiekunami. 

W niedzielne przedpołudnie, 9 lutego, miłośnicy psiaków wzięli udział w V Walentynkowym Psim Spacerze Wielorasowym. Około 100 czworonogów wraz ze swoimi opiekunami przebiegło przez trasę w Zielonej, która prowadziła ścieżką przyrodniczo-dydaktyczną okalającą zbiorniki wodne. Celem wydarzenia była zbiórka darów na rzecz azylu dla zwierząt „Cichy kąt” w Tarnowskich Górach, a organizatorem całej akcji p. Agnieszka Kosak, która na co dzień prowadzi bloga pn. „Na wypad z psem”.

W wydarzeniu wziął udział burmistrz miasta Kalety Klaudiusz Kandzia wraz z przewodniczącą Rady Miejskiej Janiną Perz i wiceprzewodniczącym Alojzym Rupikiem. Burmistrz, który objął patronat honorowy nad przedsięwzięciem, podziękował Pani Agnieszce za szlachetną inicjatywę oraz przekazał od Miasta symboliczną paczkę dla schroniska.

fot. UM Kalety

Search