Rozrywka

Domowy Klub Muzyczny - spotkanie online

Muzyka

Przed nami kolejne spotkanie muzyczne online. Już jutro będzie można zobaczyć drugi odcinek Domowego Klubu Muzycznego, który zostanie poświęcony w 100% artystom, utworom i płytom rodzimego rynku muzycznego. Premiera startuje o godz. 19.00. 


Tarnogórskie Centrum Kultury organizuje kolejne spotkanie muzyczne online. Już jutro o godz. 19.00 będzie można zobaczyć drugi odcinek Domowego Klubu Muzycznego poświęcimy w 100% artystom, utworom i płytom z rodzimego rynku muzycznego. Przewodnikami po polskiej scenie muzycznej będą Rafała Tomulka i Bolesław Kowalski.

- Ale na tym nie koniec - zapowiadają organizatorzy. Wspólnie ze słuchaczami będzie tworzona na bieżąco playlista na Spotify.  - W Waszej obecności i z Waszym (liczymy na to!) aktywnym udziałem stworzą jedyną w swoim rodzaju playlistę na Spotify. Jest jeden warunek! Na liście mogą znaleźć się tylko i wyłącznie utwory współczesnych artystów pochodzących z Polski. Będzie to doskonały pretekst do przedstawienia i poznania wyjątkowych, inspirujących polskich muzyków, tworzących jeden z najważniejszych filarów polskiej kultury – kulturę muzyczną! - dodają. 

Search