Rozrywka

Przed nami Zlot psów rasy Shih tzu w Miasteczku Śląskim

Piesek

W Miasteczku Śląskim szykuje się nie lada gratka dla fanów małych czworonogów. Przed nami Zlot Miłośników psów rasy Shih tzu. Odbędzie się już w ten weekend! 

Zlot Miłośników psów rasy Shih tzu w Miasteczku Śląskim odbędzie się 23 sierpnia o godz. 14.00 w Parku Rubina. W programie przewidziano masę atrakcji. Będzie można zasięgnąć porad przedstawicieli psiego salonu urody. W programie jest również opieka weterynaryjna, konkursy z nagrodami oraz animacje dla dzieci. Podczas wydarzenia będzie dostępna fotobudka oraz strefa gastronomiczna. 

Na Zlocie Miłośników Shih tzu będzie również zorganizowana zbiórka na rzecz Schroniska dla bezdomnych psów w Tarnowskich Górach. 

Każdy kto chce wziąć udział w zlocie i zarejestrować swojego psa może zapisać się na wydarzenie wysyłając wiadomość prywatną na facebook'owy profil Shih tzu Śląsk. W wiadomości należy podać imię psa, wiek, miasto oraz imię i nazwisko opiekuna. Liczba miejsc jest ogarniczona. 

W związku z pandemią na zlocie obowiązują obostrzenia. Każdy uczestnik ma obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz musi zachować odpowiednią odległość.

PLAKATA1pdf NOWY 1 1

Search