Rozrywka

Talentiada 2020. Weź udział i zaśpiewaj na Dniach Radzionkowa

Talentiada Radzionkow

Centrum Kultury Karolinka zaprasza wszystkich chętnych muzyków do udziału w tegorocznej edycji konkursu. Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody.

Talentiada 2020

Muzyczne wydarzenie organizowane jest już po raz jedenasty. Nawet ograniczenia dotyczące instytucji kulturalnych nie przeszkodziły pomysłodawcom w koordynacji kolejnej edycji. Radzionkowskie Centrum zaprasza zainteresowanych do zaprezentowania swojej wokalnej twórczości. W pierwszym etapie wystarczy wysłać dwa dowolne, wykonywane przez siebie utwory. Początkujący artyści muszą się jednak pospieszyć. Ostateczny termin zgłaszania udziału w konkursie upływa już jutro. Oprócz nagrania należy także przesłać formularz zgłoszeniowy i uiścić opłatę w wysokości 10 zł. Do eliminacji mogą zgłaszać się także zespoły, w których skład wchodzą nie więcej niż cztery osoby. Regulamin dostępny TUTAJ

Wszyscy ubolewamy, że nie możemy się spotykać, trenować, wspólnie śpiewać, grać na instrumentach, chodzić do kina, słowem, że kultura zamknięta. A tu, no proszę, jednak jest okazja do pielęgnowania swojego hobby, w dodatku z możliwością wygrania super nagrody! Nie odpuszczajcie, zgłoszenia przyjmowane są do jutra! - zachęcają organizatorzy.

Wyniki pierwszego etapu zostaną podane do 4 grudnia. Szczęśliwi zwycięzcy zostaną zaproszeni do Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie. 12 grudnia odbędzie się tam finał, podczas którego jury wyłoni laureata tegorocznej Talentiady. Na zdobywcę Grand Prix czekają atrakcyjne nagrody. Otrzyma on voucher na nagranie wybranej przez siebie piosenki w studiu muzycznym. Wokalista będzie mógł się zaprezentować także podczas Dni Radzionkowa 2021. 

- Jeżeli marzysz o byciu prawdziwą gwiazdą, kochasz scenę, a ona kocha Ciebie, widzisz się w roli wielkiej diwy lub gwiazdora to... koniecznie zgłoś się do Talentiady! To mogą być pierwsze kroki na drodze do profesjonalnej kariery. Nie liczy się wiek, liczy się tylko Twój głos – Twój talent - dodają organizatorzy. 

fot. Centrum Kultury Karolinka

Search