header newses

Rozrywka

Targ Adwentowy w Miasteczku Śląskim

Targ Adwentowy Miasteczko Slaskie

Miasteczko Śląskie organizuje wydarzenie dla miłośników świątecznych jarmarków. Przed nami dwie odsłony zimowego bazaru.

Targ Adwentowy 2020

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Za niecałe dwa tygodnie usiądziemy za wigilijnym stołem. Pewnie wielu z nas zastanawia się jeszcze, co wręczyć najbliższym w gwiazdowym prezencie. Inspirację znaleźć można podczas Targu Adwentowego organizowanego w Miasteczku Śląskim.

- Czekaja na Was ozdoby choinkowe, pierniki, kartki świąteczne, dekoracje, ciasta, sery góralskie, miody, wędliny, grzane wino i wiele innych świątecznych przysmaków. Do tego tematyczna muzyka i niezwykły, bożonarodzeniowy klimat! - zapraszają inicjatorzy akcji.

Kramy i stoiska zobaczymy w dwie niedziele: 13.12. i 20.12. na parkingu przy kościele (ul. Dworcowa). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:30 i zakończy o 18:30. Ten rok, pomimo pandemicznych obostrzeń, obfituje w rozmaite kiermasze w naszym powiecie. W Tarnowskich Górach, w formie internetowej lub tradycyjnej, organizowane są również: Srebrny Bazar, Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy, a także Tarnogórski Jarmark Bożonarodzeniowy 2020

fot. UM Miasteczko Śląskie

Search