header newses

Rozrywka

To co, kultura? - quiz kulturalny TCK

Quiz

Tarnogórskie Centrum Kultury organizuje na swoim facebook'u konkurs wiedzy o kulturze. Będzie można brać w nim udział codziennie od dzisiaj do 31 marca o godz. 20.00. 

#zostańwdomu nie oznacza wcale, że nie mamy dostępu do kultury! TKC organizuje konkurs, który ma zaangażować mieszkańców naszego miasta do wspólnej zabawy. Reguły są proste. Tarnogórskie Centrum Kultury codziennie w dniach od 25 do 31 marca o godz. 20.00 na swoim fanpag'u będzie publikować jedno pytanie dotyczące kultury. Odpowiedzi należy wpisywać w komentarzach pod każdą grafiką z pytaniem. Punktowane będą 3 najszybsze odpowiedzi (kolejno 3, 2 i 1 punkt).

Nagrodami w konkursie za pierwsze trzy miejsca będą prezenty ufundowane przez Tarnogórskie Centrum Kultury. Zdobywcą nagrody w konkursie będzie uczestnik, który prawidłowo odpowie na najwięcej pytań i zdobędzie największą ilość punktów. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej w wiadomości prywatnej i w poście podsumowującym konkurs w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od zakończenia konkursu.

Search