header newses

Rozrywka

W Miasteczku Śląskim będzie głośno. Szykuje się "Ślonskie Larmo"

Previous Next

Żaden fan rocka z naszego powiatu nie może przegapić nadchodzącej imprezy muzycznej. Miasteczko Śląskie przygotowuje się na sześciogodzinny maraton mocnych brzmień.

"Ślonskie Larmo" i Punk

Już 10 października w Parku Rubina zaprezentuje się sześć zespołów. Dla niektórych grup będzie to debiut przed dużą publicznością, dla innych - kolejny świetny pokaz możliwości. Organizatorzy zapowiadają kilka godzin dobrej, mocnej muzyki.

- Jest to festiwal, w którym chcemy zaprosić publiczność do poznania środowiska śląskich kapel rockowych - informują pomysłodawcy wydarzenia. - Zapraszamy na 6 godzin ostrego grania. Rock, hardrock, metal, punk to style, które będą królować na scenie podczas festiwalu. Hasłem towarzyszącym jest rockowe: Będzie głośno!!! - dodają.

Dla mieszkańców Miasteczka Śląskiego oraz przyjezdnych gości zaprezentują się cztery zespoły wyłonione podczas długich, surowych eliminacji. Na scenie zobaczymy także współorganizatorów imprezy - artystów z Meinusch Project. Gwoździem programu zostanie grupa Czarny Ziutek z Killerami w składzie: Jacek Bogacz, Paweł Bogacz, Tomasz Skiba oraz Leszek Czerwiński. 

- Indywidualna przygoda z muzyką każdego z nas sięga dawnych lat, lecz dzisiaj tworzymy jedno ciało pod nazwą „Czarny Ziutek Z Killerami”. Wychowani na Kaziku, którego nie trzeba przedstawiać, ale i na innym graniu, postanowiliśmy spróbować… i spróbowaliśmy w 2008 r. - oświadczają o sobie członkowie zespołu.

Wszyscy zainteresowani koncertem mogą już dziś rezerwować sobie w kalendarzach datę: 10 października. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14:00. 

Slonskie Larmo Miasteczko Slaskie

fot. Ślonskie Larmo Rock Festiwal

Search