Rozrywka

Wodny plac zabaw idealny na wakacje

Placwodny

Nie trzeba jechać za granicę żeby spędzić wakacje na słonecznej plaży. Przy Parku Wodnym w Tarnowskich Górach powstał wodny plac zabaw, który cieszy się ogromną popularnością wśród naszych mieszkańców.

Okazuje się, że budowa placu wodnego przy Parku Wodnym w Tarnowskich Górach to strzał w dziesiątkę, szczególnie dla dzieci, ponieważ czeka je tutaj masa atrakcji. Plaża, woda, czego chcieć więcej? Najmłodsi mogą korzystać z trzech zjeżdżalni. Jedną z nich zaprojektowano specjalnie do zjazdów z rodzicami. Nie brakuje tu również fontann oraz armatek wodnych.

Obostrzenia w wodnym placu zabaw, jako części parku wodnego, będą takie same jak w całym kompleksie: maksymalnie 330 osób na terenie całego obiektu – mówi Sylwia Kusz-Byszewska z działu marketingu Parku Wodnego.

Dzieci poniżej 13 roku życia muszą być pod opieką dorosłych, zjeżdżalnie są z kolei przeznaczone dla dzieci minimum 4-letnich. Z placu zabaw może korzystać każdy posiadacz biletu do Parku Wodnego.

Wodny plac zabaw składa się będzie z basenu o powierzchni 338 m kw. z 3 zjeżdżalniami i wodnymi zabawkami oraz plaży o powierzchni 1200 m kw.
Koszt inwestycji opiewa na kwotę 2,5 mln zł, z czego 1 mln zł na budowę przekazało miasto.

Search