Roztańczony senior w Tarnowskich Górach. Zapisy już ruszyły

Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie zaprasza do udziału w projekcie "Roztańczony Senior - "Pocovidowy" powrót do aktywności fizycznej". Kto może wziąć udział w akcji?

Zajecia roztanczony senior

Taneczna profilaktyka

Niedawno pisaliśmy o nowych akcjach tarnogórskiej organizacji. Oprócz partyzanckiego sadzenia słoneczników TSO zapowiedziało także przedsięwzięcie adresowane do naszych seniorów.

Projekt "Roztańczony Senior - "Pocovidowy" powrót do aktywności fizycznej" to cykl bezpłatnych zajęć taneczno-ruchowych dla mieszkańców powiatu tarnogórskiego. Będzie on realizowany pod okiem profesjonalnej i doświadczonej instruktorki tańca.

- Ruch to bardzo ważna kwestia! Szczególnie dla Seniorów, którzy już od ponad roku nie mają możliwości podejmowania aktywności społecznej i fizycznej. Koronawirus na czas pandemii "pozamykał" wiele osób we własnych "czterech ścianach". Pora to zmienić! Ten projekt może pomóc zrobić wielu ludziom krok naprzód ku normalności - oświadcza Krzysztof Bergier, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia. - Cieszę się, że Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach doceniło jego wartość i postanowiło przeznaczyć fundusze na jego realizację - dodaje.

Organizatorzy akcji rozpoczęli rejestrację uczestników. Zapisać mogę się osoby, które przechorowały już covid, lub przyjęły drugą dawkę szczepionki. Jeżeli pozwoli na to sytuacja epidemiologiczne, zajęcia rozpoczną się w maju. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 530 255 224 od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-20:00, a także mailowo: kontakt@stowarzyszenieobywatelskie.pl.

- Zapraszamy do udziału! Liczba miejsc jest ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń - informują członkowie TSO.

fot. Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry - bezpłatne zajęcia dla seniorów

"Roztańczeni seniorzy" powracają. Niedługo ruszają zapisy

Stara Stajnia u Wojtachy, Tarnowskie Góry

Styczniowa Mania Podróżowania. Tym razem zobaczymy Gwineę

Tarnowskie Góry 2022 01 05 T100720 603

"Matrix", "Księżniczka Czardasza" i Tarnogórska Orkiestra

Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach - morsowanie

Podziemna sztafeta w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry 2021 Mikołajki

Mikołaj w powiecie tarnogórskim. Gdzie można go spotkać?

Cynk z TG

Przenieś się w czasie i zobacz stare Tarnowskie Góry

Projekt bez tytułu 2021 09 21 T205543 476

Z Tarnowskich Gór na słoneczną Kubę