Rzuciłeś albo chcesz rzucić papierosy? Podziel się z nami swoją historią!

18 listopada to „Światowy Dzień Rzucania Palenia”. Na świecie obchodzi się go od blisko 50 lat. W Polsce w tym roku mamy jego okrągłą, 30. rocznicę.

ARC
Rzuć palenie

Z tej okazji zapraszamy byłych i obecnych palaczy papierosów do podzielenia się swoją historią: jak rzuciliście papierosy albo jak chcecie to zrobić?

Zainspirujcie innych i pokażcie światu, że jesteście bohaterami walki o zdrowie Wasze i Waszych bliskich!

Międzynarodową akcję rzucania palenia papierosów sprowokował w 1974 roku dziennikarz Lynn Smith, redaktor lokalnej gazety Monticello Times w Stanach Zjednoczonych. Zachęcał Amerykanów do rozstania się z papierosami choćby na 1 dzień. Nagrodą dla tych, którzy podjęli to wyzwanie, było opublikowanie ich zdjęć na pierwszej stronie gazety. Na okładkę trafiło aż 300 osób, które przestały palić papierosy. Po miesiącu znaczna część z nich już nie wróciła do palenia.

Idąc tym tropem, ogłaszamy nasz lokalny konkurs! Zachęcamy wszystkich obecnych i byłych już palaczy do podzielenia się inspirującymi historiami ich walki z papierosami. Jeśli rzuciliście już papierosy albo chcecie to zrobić właśnie teraz – koniecznie do nas napiszcie. Opiszcie nam, co Wam pomogło lub jaki macie plan, aby tego dokonać. Spośród nadesłanych przez Was historii wybierzemy pięć, które opublikujemy na naszych łamach. Zdjęcie autora zwycięskiego zgłoszenia zostanie opublikowane na łamach naszego portalu

Wiemy, że zerwanie z nałogiem wymaga ogromnej determinacji. Dlatego chcemy Wam wynagrodzić Wasze próby i sukcesy. Zwycięzca otrzyma voucher do SPA o wartości 500 zł. Dla pozostałej czwórki wyróżnionych mamy vouchery o wartości 100 zł.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu, dostępnym TUTAJ.

Bądźcie inspiracją dla innych!

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon