Seniorzy po raz kolejny podbili parkiet. Za nami druga edycja Club Dance TG

W zeszłym tygodniu zakończył się projekt organizowany przez Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie. Grupa starszych mieszkańców naszego miasta miała okazję, by zdobyć nowe umiejętności, zadbać o dobrą kondycję oraz poszerzyć grono znajomych.

Club Dance TG 2023

Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie kontynuuje swoje taneczne przedsięwzięcia. Przypomnijmy, że w 2021 roku grupa zaprosiła mieszkańców na pierwsze zajęcia. Projekt "Roztańczony Senior - "Pocovidowy" powrót do aktywności fizycznej" cieszył się niemałą popularnością, w związku z czym zaczęto starać się o kolejne dofinansowania na następne kursy. Właśnie zakończył się jeden z nich - "Club Dance TG - Bezpłatne zajęcia taneczne dla Seniorów 2". W zeszłym tygodniu odbyło się finiszowe spotkanie.

- Ostatnie zajęcia tradycyjnie już zakończyliśmy pokazem umiejętności tanecznych uczestników projektu i wręczeniem pamiątkowych certyfikatów uczestnictwa - podsumowują organizatorzy.

Spotkania odbywały się w tarnogórskiej szkole Studio Tańca MK. Przez kilka tygodni seniorów szkoliły instruktorki Wiktoria Kliś i Kamila Kropska. Zadanie dofinansowało Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach. Dzięki pozyskanym środkom seniorzy mogli korzystać z zajęć bezpłatnie.

- Dziękujemy wszystkim uczestnikom projektu. Cieszymy się, że po raz kolejny tak licznie wzięliście w nim udział. Jesteśmy z Was bardzo dumni i serdecznie Wam gratulujemy - stwierdzają koordynatorzy projektu.
Jubileusz grupy Się Chce

Może Cię zainteresować:

Od dziesięciu lat na scenie i ciągle im "Się Chce". Taneczna grupa UTW świętuje

Autor: Urszula Gołkowska

07/03/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon