Seria niefortunnych zdarzeń w Tarnowskich Górach. Szarpaniny, bijatyki i ugodzenia nożem

W powiecie tarnogórskim w miniony weekend doszło do co najmniej kilku interwencji policji. Funkcjonariusze otrzymali wezwanie do bijatyk oraz dwóch zdarzeń, w których ofiary otrzymały cios nożem. Okoliczności zdarzeń z udziałem noża są wyjaśniane.

KPP Tarnowskie Góry
Interwencje policji w Tarnowskich Górach

W miniony weekend funkcjonariusze policji interweniowali na terenie powiatu tarnogórskiego co najmniej kilka razy. Najwięcej zdarzeń odnotowano z soboty, 16 lipca na niedzielę, 17 lipca.

"Seria niefortunnych zdarzeń" rozpoczęła się w sobotę ok. godziny 22. Wówczas policjanci otrzymali zgłoszenie do szarpaniny w Miasteczku Śląskim, przy ulicy Srebrnej. 42-letni mężczyzna, który brał udział w szarpaninie doznał urazu nosa, został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Cios nożem w udo

Do kolejnego zdarzenia doszło w Radzionkowie. 50-kilkuletni mężczyzna otrzymał cios nożem w udo - prawdopodobnie od swojej żony. Mieszkaniec Radzionkowa został przewieziony do szpitala. Sprawczyni zdarzenia została przewieziona do izby wytrzeźwień w Bytomiu.

Następna interwencja została odnotowana w Wojsce (gmina Tworóg), gdzie 34-letni mężczyzna został ugodzony nożem. - Mężczyzna natychmiast został przewieziony do szpitala. W sprawie zatrzymana została 24-letnia mieszkanka Wojski. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia - wyjaśnia st. sierż. Kamil Kubica, oficer prasowy KPP w Tarnowskich Górach.

Ostatnie odnotowane zdarzenie miało miejsce przy ulicy Opolskiej. Przed godziną 7 w niedzielę, 17 lipca policjanci otrzymali zgłoszenie o szarpaninie dwóch szwagrów. Jeden z nich z obrażeniami twarzy został przewieziony do szpitala, natomiast drugi odmówił hospitalizacji i został zaopatrzony przez zespół ratownictwa medycznego.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon