Sezon studniówek trwa. Zobaczcie, jak prezentowali się tegoroczni maturzyści Sempy

Piękne suknie, eleganckie garnitury, blaski żyrandoli i żadnych myśli o zbliżającej się maturze. Styczeń to czas studniówek. Niedawno fotorelacją ze swojego balu pochwaliło się I LO im. Sempołowskiej w Tarnowskich Górach.

Studniówka Sempy 2024

Za nami kolejne maturalne przyjęcie. 13 stycznia bawiło się I LO w Tarnowskich Górach. Na miejsce swojego pierwszego dużego balu uczniowie wybrali "Biały Domek” w Paniówkach. O godzinie 19:00 Julia Wierzyk, Oskar Kawczyk i Adam Gruszka uroczyście powitali wszystkich gości. O oficjalne otwarcie balu została poproszona dyrektor Barbara Gierak-Pawlak.

- W ramach podziękowań nauczyciele otrzymali pamiątkowe kubki z osobistymi i wzruszającymi podziękowaniami od uczniów. Maturzyści także okazali wdzięczność rodzicom, którzy poświęcili swój czas, organizując ten wspaniały bal. Później, aby tradycji stało się zadość, klasy czwarte zaprezentowały swoje polonezy oraz programy artystyczne - wspominają przedstawiciele szkoły.

Następnie nadszedł czas na zabawę przy stołach i na parkiecie. Nie zabrakło wielu pamiątkowych zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru. Jak przystało na prawdziwą studniówkę, impreza zakończyła się dopiero nad ranem.

Studniówka w Ekonomiku w Tarnowskich Górach

Może Cię zainteresować:

Studniówka 2024 w tarnogórskim "Ekonomiku". Uczniowie świętowali pierwszy taki bal [GALERIA]

Autor: Urszula Gołkowska

08/01/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon