Śmierć 18-latki w Radzionkowie. Zarzut zabójstwa prokuratura postawiła zatrzymanemu w niedzielę 19-latkowi

W sobotę po południu policjanci z Radzionkowa znaleźli w jednym z mieszkań zwłoki 18-letniej mieszkanki Bytomia. W niedzielę zatrzymali 19-latka, który usłyszał prokuratorski zarzut zabójstwa „w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie”.

ARC
Policja

Przypomnijmy, że w sobotę, po godzinie 16, policjanci otrzymali, od postronnej osoby, informację, że w mieszkaniu przy ulicy Kużaja w Radzionkowie mogą znajdować się zwłoki kobiety. Jak się okazało, zmarła to 18-letnia mieszkanka Bytomia.

Na miejscu do późnych godzin pracowali policjanci z Tarnowskich Gór, komendy wojewódzkiej w Katowicach, Komendy Głównej Policji oraz prokurator Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach, także z udziałem technika kryminalistyki.

W niedzielę około godziny 8 na terenie powiatu tarnogórskiego zatrzymany został 19-letni mieszkaniec Radzionkowa. Został doprowadzony do tarnogórskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie (art. 148 § 2 kk). Teraz 19-latkowi grozi dożywocie.

Policja Tarnowskie Góry

Może Cię zainteresować:

Nie żyje młoda kobieta. Po tragedii w Radzionkowie zatrzymano jedną osobę

Autor: Michał Wroński

13/08/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Morderstwo w Radzionkowie. Znaleziono zwłoki kobiety. RMF: Sprawca uciekł z miejsca zbrodni

Autor: Redakcja

12/08/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon