Śmiertelny wypadek na Zagórskiej. Nie żyje 72-latek

Śledczy z komendy w Tarnowskich Górach, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w minioną sobotę wieczorem na ulicy Zagórskiej w Tarnowskich Górach. Pomimo kilkudziesięciu minutowej reanimacji 72-latka, niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Wypadekkkkk

Na ulicy Zagórskiej w Tarnowskich Górach, w sobotę około godziny 18.00 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Zginął 72-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że tarnogórzanin, kierując samochodem osobowym marki Fiat Siena, z nieustalonych jak dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku oplem corsą. W oplu podróżowały dwie osoby – 60-letni kierowca oraz 63-letnia pasażerka. Obie osoby z ogólnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Pomimo kilkudziesięciu minutowej reanimacji 72-latka, niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Na miejscu wypadku pracowali również strażacy oraz ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy poszkodowanym. Policja natomiast zabezpieczała miejsce zdarzenia oraz zorganizowała objazdy dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili również oględziny miejsca wypadku i sporządzali wymaganą dokumentację. Śledczy z tarnogórskiej komendy ustalają teraz jaki był dokładny przebieg zdarzenia.

mat. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry Powstańców Śląskich przystanek autobusowy

Modyfikacja rozkładu jazdy linii autobusowej 671

Radzionków, brak wody

Radzionków. Już jutro przerwa w dostawie wody

Tarnowskie Góry info

Podsumowanie tygodnia 01-07.11. Czym żyli tarnogórzanie?

Wyniki Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego 2022

Wyniki Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego

Kurna Chata w Tarnowskich Górach

Zawaliła się Kurna Chata. Tarnogórzanie ruszają na pomoc

Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A.

Duże zmiany w tarnogórskim szpitalu

Porwanie dziecko tarnowskie gory

Policyjna akcja "Naucz mnie mówić NIE". Jak...