SMZT planuje sesję fotograficzną. Modelki i modele poszukiwani

Opiekunowie tarnogórskich zabytków UNESCO zapraszają do udziału w castingu. Na chętnych czeka przygoda pod ziemią i dodatkowe benefity.

Sesja zdjęciowa w obiektach UNESCO

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej zaprasza zainteresowane osoby do udziału w sesji fotograficznej. Powstałe zdjęcia posłużą do celów promocyjnych. Casting trwa do 6 kwietnia. Mogą wziąć w nim udział mieszkańcy Tarnowskich Gór, Zbrosławic oraz Bytomia.

- Wzmocnij wizerunek marki wyjątkowych w skali świata zabytków techniki i weź udział w sesji fotograficznej, która odbędzie się na terenie kompleksu Zabytkowej Kopalni Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, które zarządza jedynymi w regionie atrakcjami Światowego Dziedzictwa UNESCO, ogłasza casting do sesji promującej zabytki - zapraszają organizatorzy.

Jak się zgłosić?

Zainteresowani muszą wysłać dwa zdjęcia: jedno prezentujące twarz i drugie obejmujące całą sylwetkę. Do tego dołączamy zgłoszenie, którego treść znajdziemy na stronie internetowej. Całość przesyłamy pod adres: marketing@kopalniasrebra.pl.

Pierwsza część sesji odbędzie się w dniach 15 i 16 kwietnia w godzinach popołudniowych. Zdjęcia będą wykonywane na trasie turystycznej Zabytkowej Kopalni Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga. Kolejna część została zaplanowana na maj. Wtedy plenerem będzie Park Repecki oraz teren przy Zabytkowej Kopalni Srebra.

Wynagrodzenie za dzień zdjęciowy (do ośmiu godzin) wyniesie:

  • 150 zł netto dla osoby dorosłej
  • 100 zł netto dla dziecka do 18. roku życia

Dodatkowo modele otrzymają bilety na rodzinne zwiedzanie kopalni i sztolni, a także tarnogórskie pamiątki i gadżety. Poszukiwane są osoby w różnym wieku. Mile widziane rodziny, pary oraz seniorzy.

Tarnowskie gory zdjecia

Może Cię zainteresować:

Tarnowskie Góry. 7 ciekawych miejsc na sesję fotograficzną

Autor: Urszula Gołkowska

25/04/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon