Spędź te ferie zimowe w zamku lub pałacu. Odkryj Quatromondis – Cztery Światy Hugona Yorcka

Dzieci i młodzież szkolna nie tylko potrzebują zimowego relaksu, ale przede wszystkim integracji i zabaw „na żywo” z rówieśnikami. To ważne, szczególnie teraz, kiedy większość wolnego czasu uczniowie spędzają w swoich telefonach! Zatem, by zadbać o doborowe towarzystwo do zabawy pod czujnym okiem profesjonalistów, poświęć proszę moment i przyjrzyj się Quatromondis – Czterem Światom Hugona Yorcka.

Quatromondis

Cztery Światy to wyjątkowe miejsce, gdzie uczestnicy biorą udział w przygodach, rodem z ich ulubionych książek & filmów, a nasze staranne przygotowanie sprawia, że dzieci mogą:

- zamieszkać w zamkach i pałacach. Hogwart to również zamek! (Magiczny Świat Czarodziejów dla fanów Harry’ego Pottera),
- wziąć udział w przygodzie fantasy (Tajemniczy Świat Tropicieli dla fanów Władcy Pierścieni),
- wcielić się w rolę detektywów (intrygujący Świat Sanguinów dla fanów Sherlocka Holmesa),
- zostać kapitanem statku kosmicznego i zdobyć galaktykę (kosmiczny Świat Rekrutów dla fanów Gwiezdnych Wojen).

Co ważne, wybierając wypoczynek w Czterech Światach, zabawa jest gwarantowana codziennie, bez względu na pogodę, co w innych przypadkach bywa problematyczne. Dlaczego?

Quatromondis

Bo niespotykane na co dzień warsztaty mogą odbywać się w wielu stylizowanych komnatach oraz historycznych salach, a jeśli śnieżek prószy i słońce świeci, to wychodzimy na powietrze, by bawić się radośnie w wielkich przyzamkowych parkach, pełnych starych drzew, wysepek i zakamarków. Każde miejsce jest pięknie przystrojone przez wychowawców, którzy dbają, by od pierwszego dnia można było poczuć magiczny klimat. Z zewnątrz zamki i pałace robią niemniejsze wrażenie (i to nie tylko na dzieciach!). Strzeliste wieżyczki, ogromne tereny zielone oraz pokoje gościnne, które służą nam za dormitoria. Tutaj każdy może poczuć się jak rycerz w dawnych czasach, uwarzyć własny eliksir lub zbadać tajemne przejścia…

Sprawdź koniecznie pełną ofertę zimowisk TUTAJ i kolonii letnich TUTAJ.

Quatromondis

Oprócz obszernego programu szczególny nacisk kładziemy na aktywności ruchowe i przede wszystkim na rozwój umiejętności społecznych, integrację oraz nawiązywanie nowych kontaktów. To wspaniałe uczucie, gdy obserwujemy, jak uczestnicy zawiązują wieloletnie przyjaźnie – niezależnie od miejsca zamieszkania.

Zimą wybierz się na Podkarpacie! Zamek w Baranowie Sandomierskim oraz Zamek w Krasiczynie to nasze topowe lokalizacje na zimowe programy. Zwiększamy pulę miejsc!

Quatromondis

Podsumowując:

- 7 dni w zamku lub pałacu,
- 4 programy dla fanów literatury & filmów fantasy,
- zajęcia, warsztaty i imprezy wieczorne niezależne od warunków pogodowych,
- samodzielność i nawiązywanie nowych relacji, kontaktów z całego kraju,
- możliwość wykorzystania Bonu Turystycznego.

Informacje praktyczne dla rodzica:

Organizatorem https://quatromondis.pl/ zimowisk i kolonii letnich w zamkach i pałacach jest HUGO YORCK z biurem obsługi klienta przy ul. Uniczowskiej 25/5 w Katowicach. Nasi konsultanci chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego terminu:

Zadzwoń: 504 540 004 lub napisz: poznaj@czteryswiaty.pl

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon