header newses

Sport

Biegamy razem, ale osobno. Alternatywa dla Biegu Tarnogórskiego

Bieg

Szykuje się gratka dla biegaczy. Do akcji "Aktywni dla bohaterów" zaprasza wszystkich stowarzyszenie Bieg Tarnogórski. Na czym polega? W weekend 15-17 maja w dowolnym miejscu i czasie miłośnicy sportu mogą podjąć aktywność fizyczną. Nie jest ważny wiek, miejsce, dystans, ani nawet forma ruchu. Może to być bieg, nordic walking, rower, rolki, bieżnia, skakanka, trening fitness – indywidualnie lub całą rodziną. 

Chyba nie ma w naszym mieście osoby, która nie słyszała o tym wydarzeniu. Już od dziewięciu lat odbywa się w Parku Miejskim impreza sportowa pod nazwą Bieg Tarnogórski. 

– Niestety w tym roku nasze plany organizacyjne podobnie jak i Wasze życiowe zostały pokrzyżowane przez epidemię COVID-19 – mówią organizatorzy, którzy z tego względu imprezę w dotychczasowej formie wstępnie przenieśli na 12 września wraz z dotychczas dokonanymi zapisami i wpłatami - przyznają organizatorzy wydarzenia. 

Nic straconego! Akcja "Aktywni dla bohaterów" to alternatywa dla znanego wszystkim mieszkańcom biegowego wydarzenia. Na czym polega? Wszyscy miłośnicy spotu będą mogli w weekend 15-17 maja w dowolnym miejscu i czasie podjąć aktywność fizyczną.
Nie jest ważny wiek, miejsce, dystans, ani nawet forma ruchu – Może to być bieg, nordic walking, rower, rolki, bieżnia, skakanka, trening fitness – indywidualnie lub całą rodziną. Zawsze z zachowaniem zasad obowiązujących w związku z epidemią.

Www 2020 04 27T133552.829

By wziąć udział w wydarzeniu, należy:
– zgłosić chęć udziału na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz
określeniem formy aktywności
– dokonać dowolnej wpłaty na konto Wielospecjalistycznego
Szpitala Powiatowego S.A. w Tarnowskich Górach

Każdy kto wpłaci darowiznę na rzecz szpitala i po ukończeniu zadanego sobie wyzwania, wyśle na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje imię nazwisko, sposób pokonania, przebyty dystans i uzyskany czas, dostanie drogą mailową imienny dyplom z podziękowaniami.

- Ważny jest cel, a celem jest sygnał – podziękowanie dla całego personelu i wszystkich lekarzy nie tylko walczących z coronavirusem, ale w ogóle walczących o nasze zdrowie. A także finansowe wsparcie Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. w Tarnowskich Górach - wyjaśniają organizatorzy

Zapisać się mogą Państwo TUTAJ

Search