Sport

Judo Ahinsa świętuje. Tarnogórscy judocy powołani do kadry narodowej

Judo 4454835 1920

Dwoje młodych sportowców z Tarnowskich Gór otrzymało powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski. To członkowie klubu Judo Ahinsa.

Judo Ahinsa od wielu lat szkoli zawodników w Tarnowskich Górach. W swoim dorobku ma wielu utalentowanych zawodników judo, którzy osiągali sukcesy na krajowej arenie. Teraz przyszedł czas na kolejne docenienie codziennej pracy.

Polski Związek Judo rozesłał powołania na zgrupowania reprezentacji Polski. Do Tarnowskich Góry dotarły aż dwie świetne wiadomości. W drużynie narodowej znalazło się dla dwóch zawodników Judo Ahinsa.

Natalia Horzela otrzymała powołanie na zgrupowanie kadry w kategorii juniorka młodsza. Z kolei Łukasz Szołtysik pojawi się na obozie juniorów.

Dla tarnogórzan to wielkie wyróżnienie, ale także okazja do rozwinięcia swoich umiejętności. Na zgrupowaniu reprezentacji Polski będą mieć okazję trenować z najlepszymi rówieśnikami w kraju i pod okiem największych fachowców. To z pewnością zachęci ich do dalszej pracy na treningach w klubie z Tarnowskich Gór.

Search