header newses

Sport

Kibice Gwarka przed laptopami. Mecze przeniesione do Internetu

Gwarek Mecz Online

Towarzystwo Sportowe „Gwarek” Tarnowskie Góry poinformowało, że następne mecze drużyny odbędą się bez udziału publiczności. Dla wiernych fanów przygotowano inne rozwiązanie.

PPV ratuje sytuację

Od 17 października wydarzenia sportowe, takie jak mecze piłki nożnej, odbywają się bez udziału publiczności. Dotyczy to również klubu TS Gwarek. Jego przedstawiciele oświadczyli niedawno, że co prawda nie mogą zaprosić kibiców na trybuny, ale przygotowali dla nich inną możliwość uczestniczenia w rozgrywkach. 

- Będziemy przeprowadzać dla Państwa relację live z pozostałych domowych meczów naszej drużyny. Więcej informacji o sposobie przeprowadzania transmisji będzie można otrzymać korzystając z naszych portali społecznościowych, gdzie będziemy informować o wszystkim na bieżąco - czytamy w komunikacie klubu.

Jak wziąć udział w wydarzeniu za pośrednictwem Internetu? TS Gwarek zaprasza do skorzystania z oferty PPV (Pay-per-view), czyli możliwość oglądania relacji za pobraną opłatą. Wystarczy zarejestrować się wcześniej na podanej stronie. Transmisja zostanie udostępniona na 10 minut przed oficjalnym rozpoczęciem meczu. Koszt biletu to 10 złotych. 

- Przepraszamy wszystkich Kibiców za zaistniałą sytuację. Miejmy nadzieję, iż szybko powrócimy do normalnego trybu uczestnictwa w meczach naszego Gwarka, jednak z uwagi na zaistniałe okoliczności będziemy wdzięczni za Państwa zrozumienie w tej sprawie i liczymy na Waszą obecność oraz doping dla naszych zawodników przed ekranami - zachęcają członkowie Towarzystwa. 

Tarnowskie Góry vs. Nysa 

Pierwsze sportowe starcie, które będziemy mogli śledzić na ekranach laptopów czy komórek, odbędzie się już dziś. TS Gwarek zmierzy się z klubem KS Polonia Nysa. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:30. Zawodnicy wezmą udział w zaległym meczu piątej kolejki rozgrywek III ligi grupy 3 sezonu 2020/2021.

- Choć niestety bez udziału publiczności, Gwarek oraz KS Polonia Nysa odrabiać będą ligowe zaległości. To pierwsze w historii starcie o punkty naszej drużyny z tegorocznym mistrzem IV Ligi Opolskiej - informują sportowcy.

fot. TS Gwarek 

Search