Sportowa niespodzianka dla fanów Górnika Zabrze. Piłkarze pojawią się w Miasteczku Śląskim

Zawodnicy z Zabrza podróżują po miastach i miasteczkach, gdzie spotykają się ze swoimi kibicami. W przyszłym tygodniu zawitają także do powiatu tarnogórskiego. Gdzie będzie można ich zobaczyć?

Górnik Zabrze/ Bartek Perek
Gornik zabrze ruszamy w miasto

Górnik Zabrze w Miasteczku Śląskim

W ramach akcji "Ruszamy w miasto" autokar klubu kursuje między miejscowościami, gdzie znajdziemy jego miłośników. Reprezentanci drużyny spotkają się z kibicami, zapraszają na mecze oraz rozdają upominki. W tym roku zdążyli zagościć w Rudnie, Pyskowicach, Toszku, Sośnicowicach czy Zabrzu.

Przed piłkarzami kolejny przystanek: powiat tarnogórski. Z przedstawicielami Górnika można będzie spotkać się w Miasteczku Śląskim. Który dzień warto sobie zarezerwować? Piłkarze przyjadą w przyszłą środę, 18 października. Wydarzenie rozpocznie się około godziny 15:00 na parkingu przy Centrum Sportu i Rekreacji.

- Na pokładzie autobusu będzie dwóch piłkarzy Górnika Zabrze z pierwszego zespołu, którzy rozdadzą uczestnikom spotkania trochę drobnych prezentów, jak vouchery na mecz, plany lekcji czy tatuaże. Zapraszamy! - dodają urzędnicy miejscy.
Boisko sp 1 miasteczko slaskie budowa

Może Cię zainteresować:

Szkoła z Miasteczka Śląskiego dostanie nowe boisko. Ma być gotowe jeszcze w tym roku

Autor: Urszula Gołkowska

11/09/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon